רון נשר הוציא אתמול (שני) את "נשאר בבית", שבו מתארח דייר בית האח הגדול נתנאל רודניצקי, בומרנג. השיר החדש הגיע במהרה ל-26 אלף צפיות, אבל באותה מהירות הוא גם עורר מחלוקת וירד מיוטיוב, כי אנשיו של רודניצקי טוענים שהוא יצא ללא ידיעתו של דייר האח הגדול. השיר "נשאר בבית" שהוציא רון נשר אינו הסינגל החדש של נתנאל. "מדובר על שיר שהוקלט לפני זמן רב וההוצאה שלו נעשתה ביוזמתו של רון נשר בלבד ללא ידיעת נתנאל".

השיר החדש שכאמור נגנז נכון לעכשיו, עוסק בעצם ברצון של השניים להישאר בבית ולעשן, מה שנקרא, וויד. בסביבתו של בומרנג מדגישים שזה לא מייצג היום את הקו שלו. "השיר אינו מייצג את סגנונו המוזיקלי הנוכחי של נתנאל והנאמר לגבי תוכנו אינו משקף את דעותיו", טענו והוסיפו: "נבקש להתייחס לכך בהתאם ולהציג את הדברים באופן נכון ומדויק. אנו מודים לרון נשר של התמיכה בנתנאל לאורך כל הדרך שלו בבית האח, אך אין להתייחס לשיר הזה כסינגל חדש של נתנאל".

בנוסף להרגלי העישון, בסוף השיר נתנאל שר: "אני כוכב סטאר אני חתום בחו"ל מכרתי חברים כי המשחק מכור"  ולא מעט טענו ברשתות שמדובר בעקיצה כלפי סטטיק. כזכור, השניים היו חברים טובים מאוד אבל בומרנג דיבר לא מעט על הניתוק שנוצר ביניהם עד כדי כך שהוא לא הוזמן לחתונה של סטטיק. לטענת מקורביו אין קשר בין הפרשנות של המעריצים למציאות.

"ממש לא. לנתנאל היו מספר התנסויות עם שת"פים בחו"ל ופרשנות זו אינה מתבססת על דבר", הסבירו, "לא ידוע לנו על שום הקשר ספציפי לאמן זה או אחר בשיר הזה ואין להעניק למילים משמעות שאינה נאמרה באופן מפורש".

אז מה עם מוזיקה חדשה של נתנאל, או יותר נכון של בומברג? יש בשורה: "אנו שמחים לבשר כי השיר החדש של נתנאל יקרא "ניו יורק" והוא ייצא ממש בקרוב. יש למה לחכות". נראה כי חילוק הדעות בין השניים על השיר ייפתרו כשנתנאל יצא מהבית, עד אז אנחנו נחכה לשיר החדש.