אין תמונה
יותר מזה המעריצים לא צריכים. סאבלימינל

עושה רושם שסאבלימינל (קובי שמעוני), שתמיד נמצא עם היד על הדופק הלאומי כדי לחפש ולמצוא את הלהיט הבא, נמצא גם עם היד על הדופק הטכנולוגי. היום הוא מודיע על שירות סלולרי חדש למעריצים, במסגרתו יכולים מעריצים שנרשמו לשירות לקבל הודעת אס.אמ.אס לטלפון הסלולרי הפרטי, בכל פעם ששיר או קליפ שלו משודר ברדיו או בטלוויזיה. בהודעת האס.אמ.אס מצויין שם השיר ושם התחנה בה הוא משודר.

מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בין חברת "תאקט אינטראקטיב", חברת התוכן של קבוצת "תאקט", שנמצאת בבעלות סאבלימינל, לבין חברת "מדיה פורסט", הדוגמת את תחנות הרדיו בישראל. במסגרת השירות האינטראקטיבי למעריצים נדגמות 18 תחנות רדיו ו-5 ערוצי טלוויזיה.

"החלטנו להפעיל את השרות בעקבות פניות של מעריצים לפורום באתר האינטרנט של 'תאקט', שהזכירו לנו שרות כזה שהיה פעיל פעם ברדיו BU. החלטנו להרים את הכפפה, ולהחיות שוב שרות שהצלחתו כבר הוכחה מעל כל צל של ספק בעבר", אומר סאבלימינל.

"ברגע שהחלטנו להקים שרות אס.אמ.אס המדווח על שידורי שירים של סאבלימינל, קיבלנו מאות פניות להרשמה, וכבר בשבוע ההשקה, נאלצנו לשדרג את המערכות", אומר גיא ברנע, מנכ"ל תאקט אינטראקטיב. "הביקוש להיות עם היד על הדופק, גם בנושאי מוסיקה, ולא רק בנושאי חדשות, הינו חם ומבוקש. בעתיד הקרוב נפעיל את השרות על אמנים נוספים, הן ממשפחת תאקט, והן אמנים מחוץ למשפחה, שירצו לצ'פר את מעריציהם".