אלפי אוהדים זינקו לבריכה בכיכר רבין (צילום: עיריית תל אביב)
מי שלא קופץ - ליאור אליהו | צילום: עיריית תל אביב

עשרות אלפי אוהדים צהובים צפויים להגיע הערב לחגיגות הזכייה בגביע אירופה של מכבי תל אביב בכדורסל, שחוזרת היום להיות "הקבוצה של המדינה". החגיגות יערכו החל מהשעה 19:30 בכיכר רבין בתל אביב, כמו בגביע של 77', ומאות אוהדים צפויים לבלות את הערב בבריכה שבכיכר, כשהרחובות מסביב צפויים להיות פקוקים מתמיד.

על הבמה אמורים להופיע הערב לצד שחקני ומאמני מכבי גם הזמרים מוקי, ליאור נרקיס ופאר טסי. מוקי ידוע כמכביסט ותיק וצפוי לשיר את הלהיט "נופל וקם", של להקתו מהעבר שבק ס'. "בתור אוהד מכבי אני שמח ונרגש אבל בעיקר מאוד גאה במועדון הנדיר הזה - שחקנים, מאמן והצוות המקצועי וגם ההנהלה על ההישג הספורטיבי האדיר הזה", אומר מוקי ל-mako. "זה רגע ספורטיבי אדיר לכל מי שנוגע בו, וגם אנחנו האוהדים מרגישים שאנחנו חלק ממנו. כיף גדול וגאווה גדולה".

ליאור נרקיס, שכיכב בשנה שעברה בחגיגות האליפות ההיסטורית של מכבי תל אביב בכדורגל, יחזור גם השנה לכיכר וצפוי לבצע את להיטו "שגעת טרפת", שישונה הערב ל"שגעת / צהבת".

הזמר פאר טסי ישיר הערב את השירים "דפיקות הלב" ו"הכל יכול" (שיר הבליין). זמר נוסף שכרגע מתנדנד הוא קובי פרץ, שנקבעה לו הערב הופעה בבאר שבע ומנהליו מנסים לפנות לו זמן להופעה גם בחגיגות.

את האירוע החגיגי ינחה הצהוב מכולם - דידי הררי, שידאג שכולם ירקדו וישירו, אפילו דיוויד בלאט ושמעון מזרחי. בעיריית תל אביב אומרים שרשימת האמנים לאירוע טרם נסגרה סופית.

ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
טרפת. נרקיס | צילום: שרון רביבו

מוקי בהופעה (צילום: ענבל צח)
הדרך ארוכה ומתפתלת. מוקי | צילום: ענבל צח
פאר טסי השקה (צילום: שרון רביבו)
הכל יכול. פאר טסי | צילום: שרון רביבו