עדן אלנה 2021 (צילום: שי ברק)
לוק חדש, תקוות חדשות, עדן אלנה הבוקר בנתב"ג | צילום: שי ברק

הבוקר (שבת) המריאה המשלחת הישראלית לאירוויזיון 2021 שייערך השנה ברוטרדם שבהולנד. יום לפני הטיסה, הגיע במיוחד למשרדי כאן צוות מבית החולים איכילוב על מנת לערוך בדיקות קורונה לכל חברי המשלחת לקראת הטיסה.

היום עצמו הפך לחגיגה גדולה הרבה יותר אחרי שעדן חגגה במהלכו את יום הולדתה ה-21. חברי המשלחת הפתיעו את עדן עם עוגה עם ציור של דמותה שהוכנה על ידי הקונדיטורית אורי שניידר אליה הצטרפה גם עוגה מצוות איכילוב.

במקביל, יחד עם עליית המשלחת לטיסה המיוחלת, עדן והצוות התבשרו הבוקר שישראל עלתה למקום העשירי בטבלאות ההימורים לקראת חצי הגמר הראשון של התחרות שייערך ביום שלישי ה-18 במאי, בעוד 10 ימים בדיוק, ואם טבלת ההימורים תהפוך בסוף לטבלה האמיתית- עדן תעלה ישירות לגמר התחרות שייערך במוצאי שבת ה-22 במאי.

היום יחלו גם החזרות לקראת חצי הגמר הראשון בו תתחרה כאמור עדן, ואחרי שהמשלחת הישראלית תנוח כיממה, עדן תעלה לחזרה המרגשת והראשונה שלה על הבמה הגדולה בעולם מחר (ראשון) בשעה 14:30.

עדן אלנה 2021 (צילום: יונתן גבאי)
נרגשים ומצפים. המשלחת הישראלית | צילום: יונתן גבאי
עדן אלנה 2021 (צילום: צילום מסך פייסבוק)
טבלת ההימורים המעודכנת: ישראל במקום ה-10 שמוביל לגמר | צילום: צילום מסך פייסבוק

אז איך ייראו השבועיים הבאים של עדן בהולנד

עדן כנראה לא ממש תאהב לשמוע את זה, אבל מתברר שלה ולמלווים שלה אין אישור להסתובב ברחובות רוטרדם, ויציאה מהמלון אפשרית אך ורק לאולם וחזרה למלון. גם את הארוחות עצמן יקבלו חברי המשלחות ישירות לחדרים על מנת לא להתערבב עם משלחות אחרות וכדי למנוע התפרצות שעלולה לסכן את האירוע

בנוסף, בכל יום בו המשלחת תגיע לאולם היא תחוייב לעבור בדיקת קורונה מהירה בשיטת ינשוף, ובמקביל יצאה דרישה מההפקה לצמצם משמעותית את גודל המשלחות המגיעות לרוטרדם, ולאור העובדה שמעבר לעדן והרקדנים, איש יחסי הציבור, המנהל אישי, הבמאי והסטייליסט יש גם אנשי אבטחה שמצטרפים לנסיעה, לא נותר מקום לארבעת יוצרי השיר שלא יצטרפו השנה למשלחת וייאלצו להחזיק אצבעות לעדן והשיר שלהם מהבית.

אנחנו כמובן נהיה שם עם נציג מיוחד של mako שיגיע לרוטרדם כדי לעקוב ולספר לכם על החזרות של עדן לקראת חצי הגמר הראשון. בהצלחה!

>> והנה כל השירים שייתחרו השנה בתחרות - כולל ההימור שלנו לזוכה הגדול