בשנה שעברה כיכב אייל גולן עם הלהיט והאלבום "הוזה אותך מולי", שהביאו אותו לשיאים חדשים כמו סרט תיעודי מיוחד ולהוצאת אלבום כפול ו-dvd בהופעה חיה.

השנה ממשיך אייל גולן לטפס למעמד אחד הזמרים הגדולים והמצליחים בישראל, כאשר כל סינגל ששיגר לרדיו הפך מיד ללהיט ענק. עד עתה יצאו מהאלבום החדש שלו "זה אני" שיר הנושא "זה אני", הלהיט המקפיץ "יפיופה", והשיר המרגש "לנצח בני", שהוקדש לכל החיילים בתקופת מבצע "עופרת יצוקה" והמלחמה בעזה.

מהאלבום החדש של אייל גולן, שעתיד לצאת בפסח הקרוב, מגיע עכשיו הסינגל הרביעי והאחרון - "למות מקנאה", שכתב יוסי גיספן והלחין עדי לאון.

בימים אלו נמצא גולן בסיבוב הופעות בפני קהילות יהודיות בארה"ב וקנדה, ובחודש מאי (7-9) יחזור לקיסריה לשתי הופעות, לראשונה עם השירים החדשים.

אייל גולן - "למות מקנאה"
את נותנת לי חום, גם בלילה גם ביום / עד שאת שורפת. / די זה לא יתכן, תלמדי קצת לעצבן / כמה עוד אפשר. / לא יכול להתרגל, לקבל ולקבל / ונכון שאת אוהבת / אז למה בלי לשאול, את נותנת לי הכל / תני לי לקחת לבד.

פזמון: תני לי לרוץ, כמו עיוור אחריך / תני לי למות מקנאה בגללך / אני רוצה לחצות כמה גשרים / לאהבה שבליבך

מרחוק מקרוב, את יודעת לאהוב / לא מרפה לרגע. / ואני כמו תינוק, שרוצה מהמתוק / לך אמרתי די. / לא יכול להתרגל, לקבל ולקבל / ונכון שאת אוהבת / אז למה בלי לשאול, את נותנת לי הכל / תני לי לקחת לבד

פזמון: תני לי לרוץ, כמו עיוור אחריך / תני לי למות מקנאה בגללך / אני רוצה לחצות כמה גשרים / לאהבה שבליבך