בתום ערב הצבעה מותח שנערך בשידור חי בכאן 11, הערב נבחר רשמית השיר איתו תייצג עדן אלנה את ישראל בתחרות האירוויזיון הקרובה שצפויה להיערך ברוטרדם שבהולנד.

למרות שהמתכונת בה ייערך האירוע טרם פורסמה, ואנשי איגוד השידור האירופאי הודיעו מוקדם יותר השבוע כי ההחלטה על אופי האירוע נדחתה לאפריל, אז יוחלט על אחד מארבעה תרחישים, ביניהם אירוויזיון מלא כמו שהכרנו אותו עד היום וגם אפשרות של אירוע בו אמנים לא יוכלו להגיע ויופיעו וירטואלית.

כל זה כאמור לא הפריע לעדן אלנה לגלות הערב עם איזה שיר תופיע על במה הגדולה העולם, ומבין שלושת השירים שהיו מועמדים בחר הקהל לבסוף בשיר Set Me Free שיצרו המפיק נועם זלטין, עידו נצר ועמית מרדכי מההרכב "טריאנגל" והבמאי רון כרמי.

זו לא ממש הפתעה שדווקא זה השיר שניצח אחרי שבסקר גדול שנערך בין חובבי התחרות בארץ הוא קיבל סיכוי גבוה של 43% כשיר המתאים ביותר לאירוויזיון, בניגוד מוחלט אגב, לחובבי אירוויזיון מסביב לעולם, שבכל סקר, ללא יוצא מן הכלל, בחרו ב-Ue La La כשיר אותו היו רוצים לראות באירוויזיון.

"תודה רבה לכל היוצרים והמלחינים שלקחו חלק בתחרות", אמרה עדן עם חשיפת השיר הזוכה. "אני מתרגשת מהבחירה ומבטיחה לעשות את הטוב ביותר בשבילכם. הייתה לי חוויה מדהימה ומכאן אני עם הפנים קדימה לקראת האירוויזיון במאי הקרוב".

עדן תתמודד בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב-18 במאי ברוטרדם, בתקווה להעפיל לגמר הגדול שייערך ארבעה ימים לאחר מכן.