אין תמונה
פעמיים מדונה

מדונה מודיעה רשמית על הופעה שניה בישראל שתתקיים ב-31 במאי באיצטדיון רמת גן, זאת אחרי שלדברי הפקת המופע כל הכרטיסים למופע הראשון ב-29 במאי כבר נרכשו על ידי מעריצים של מדונה מהארץ ומהעולם. אלפי מעריצים מחו"ל צפויים להגיע לארץ לשני המופעים.

מכירת הכרטיסים לציבור הרחב למופע השני תיפתח רק ביום שישי ה- 23/3 בשעה 10:00. ב:כרטיסים בקסטל 8965*. כרטיסים ב-Eventim ב- 9066*. המחירים הנעים בין 240-490 ש"ח לכרטיס.

"רוצה להאיר את האפשרות לשלום במזרח התיכון"

מדונה לורדס אוסקר אפטר פארטי
ריקוד מושחת. מדונה והבת לורדס | צילום: Craig Barritt, GettyImages IL

מדונה תארח על הבמה את בתה לורדס בצוות הרקדנים שילווה אותה וכמו כן מחפשת מופע חימום ראוי, מהארץ או מחו"ל.

כוכבת הפופ החליטה להקדיש את המופע השני בישראל למען השלום, ומסרה: "המוזיקה היא כלי אוניברסאלי ואם יש סיכוי שבאמצעות המופע שלי אוכל לייצר תשומת לב, להאיר את האפשרות לשלום במזרח התיכון ולעזור לאנשים להתאחד יהיה זה כבוד עבורי. זו דרכי להודות לאנשים הפועלים למען השלום".

הוספת המופע השני בישראל מחייבת את הצוות של מדונה לבנות במה ביעד הבא שלה, אבו דאבי, לפני שהבמה בישראל תפורק.

המופע והחזרות שלפניו

כזכור מדונה תפתח בישראל את סיבוב ההופעות הבינלאומי החדש שלה במופע בכורה עולמי - מדובר באירוע ענק בקנה מידה בינלאומי שכמותו טרם נראה בישראל. הגימיק החדש במופע החדש של מלכת הפופ צפוי להיות במה באורך 40 מטר שתיכנס מהבמה המרכזית לתוך הקהל ועליה צפויה מדונה לרקוד יחד עם להקת הרקדנים שלה.

מדונה תקיים בישראל שבועיים של חזרות במה מלאות לקראת מופע הבכורה. החזרות החלו בניו יורק ובלונדון כבר לפני חודשים רבים ואת חזרות הבמה המסכמות תקיים מדונה כאן בישראל על הבמה באצטדיון רמת גן. יחד עם מדונה יגיעו עוד כ- 350 אנשי צוות אליהם יחברו עוד כ 1200 אנשי צוות מקומי.

האלבום החדש "MDNA"

האלבום החדש של מדונה MDNA ייצא רשמית ב-26 במרץ, אבל כבר עכשיו הוא דלף, והמבקר גל אוחובסקי קובע כי האלבום משאיר את מדונה בפסגת הפופ העולמית. מהאלבום דלף היום הקליפ המלא ל"Girls Gone Wild". הלהיט כבר זכה לרמיקס רשמי של עופר ניסים הישראלי.

>> אמילי קרפל בשני שירים מאלבומה החדש