מילים ולחן: מארינה מקסימיליאן הפקה מוזיקלית: גיא מנטש ויהל דורון עטיפה: מירב שחם

עברו שנתיים מאז שנכנסנו רשמית אל עולמה של מארינה מקסימיליאן עם אלבום הבכורה שלה "Step into My World". האלבום עבר חבלי לידה מסובכים במיוחד, כשהציפיה לקראתו נמשכה מעל לחמש שנים אחרי ההצלחה הגדולה שלה בכוכב נולד. אותו אלבום הציג את מארינה בגרסה פופית, אלקטרונית ובינלאומית, כבש את הרדיו הישראלי ובעיקר עשה חשק לעוד.

כעת מארינה כבר עובדת על חומרים חדשים, משמע האלבום השני יגיע מהר יותר, כשהשינוי המתמיד שמקסימיליאן מקפידה עליו מורגש גם הפעם. אם שנת 1989 כבר שויכה רשמית לטיילור סוויפט (שנת הולדתה ושם אלבומה המצליח), "1990" היא השנה של מארינה - השנה בה הזמרת עלתה לישראל עם משפחתה כשהיתה בת שלוש, עליה כתבה את השיר החדש.

עוד ב-mako מוזיקה:

"יש משהו משחרר בלאהוב בשתי שפות", היא שרה בשיר החדש, ומשלבת בכתיבה העברית מילים משפת הוריה כמו "свобода" (חירות) ו-"счастье" (אושר). גם בפן המוזיקלי מקסימיליאן לא נשארה באותו המקום כמו ב-2013. ההפקה האלקטרונית של עופר מאירי שעבד איתה על האלבום הראשון הוחלפה בגישה יותר אקוסטית - פרי עמלם של גיא ויהל, הצמד בו חבר גיא מנטש בן זוגה. ובכל מקרה, בין אם בעברית, באנגלית, ברוסית או בג'יבריש, תמיד משמח לשמוע משהו חדש ממארינה.

מארינה מקסימיליאן (צילום: אביב אברמוב,  יחסי ציבור )
מארינה מקסימיליאן | צילום: אביב אברמוב, יחסי ציבור