אין תמונה
פארק היורה 2

אירוע המוזיקה "היינקן מיוזיק קונפרנס" צפוי להתקיים בגני התערוכה בתל אביב ב-1 וב-2 בספטמבר, עם הופעות של להקות פיית' נו מור ו-MGMT, במקביל להופעותיה של מדונה בפארק הירקון הסמוך. עתה מקבל האירוע חיזוק משמעותי מהגזרה האלטרנטיבית.

להקת דינוזאור ג'וניור, שביקרה בארץ לפני כשנה, והלהקה הישראלית האלטרנטיבית מונוטוניקס, יצטרפו לפיית' נו מור באירוע של ה-1 בספטמבר ויופיעו לפניה. דינוזאור ג'וניור אף צפויים להתארח במופע של פיית' נו מור, צעד שנחשב נדיר ביותר מכיוון להקות של מייק פאטון, שלא נוהגת לארח אמנים אחרים בהופעותיה.

דינוזאור ג'וניור ומונוטוניקס מגיעות עם אלבומים חדשים

דינוזאור ג'וניור החשובה והמשפיעה, פרצה לעולם המוזיקה האלטרנטיבית לפני כשני עשורים. בעוד מספר ימים מוציאה הלהקה אלבום חדש בשם "Farm", שכבר דלף לאינטרנט וזוכה בינתיים לביקורות טובות.

אין תמונה
חברים של מייק פאטון. מונוטוניקס

מונוטוניקס עם הסולן עמי שליו, שיפתחו את היום הראשון, מסיימים הקיץ טור בארה"ב וממשיכים ממנולפסטיבלים נחשבים באירופה. הלהקה תגיע להופעה בארץ, לאחר זמן רב שלא פגשה את הקהל הישראלי הנאמן שלה, בעקבות הוצאת אלבום חדש ששמו "Where Were You When It Happened?".

הקשר בין מונוטוניקס לפיית' נו מור נוצר כאשר סולן פיית' נו מור, מייק פאטון, הזמין את מונוטוניקס להשתתף בפסטיבל All Tomorrw's Parties, שאצר בדצמבר 2008 באנגליה.

יהיה דיסקו!

ג'יימס מרפי ופאט מאהוני - LCD Sound System יסגרו את היום השני של האירוע, 2 בספטמבר, בסט דיסקו עדכני ולוהט, אחרי המופע של להקת MGMT.

מרפי, מנהיג LCD Sound System ופאט מהוני, מתופף ההרכב, יחתמו כאמור את האירוע למחרת. הסט שייתנו ייצג מסע בזמן למיקסים הגדולים עליהם הם חתומים. בסוף השבוע הקרוב הם מופיעים כהד ליינרים בפסטיבל סונר בברצלונה.

מרפי הוא מייסד הלייבל הניו יורקי החזק DFA, בו חתומים שמות כמו Hot Chip, Hercules And Love Affair ו- Juan Maclean. הוא נחשב לאושיית דאנס ולמחייה הדיסקו ברמה העולמית.