אינפקטד מאשרום (צילום: רמי דיאבלו)
אין סופר קלאסיקו בלעדיהם. אינפקטד מאשרום | צילום: רמי דיאבלו

מופע ה"סופר- קלאסיקו" המסורתי יתקיים זו השנה הרביעית ויעלה על במה אחת שתי להקות מצליחות, "אינפקד מאשרום", שיארחו את היהודים, התקווה 6, ו-SAVANT, ו"רד בנד", שיארחו את אסתר רדא ונינט טייב.

בערב החד-פעמי יתקיימו הופעות מלאות של "רד בנד" ושל אינפקטד מאשרום, עם האורחים והאורחות המיוחדים, ובשיא הלילה יחברו שני ההרכבים על הבמה ויבצעו יחד מספר שירים.

אחרי שלוש שנים בביתן 1, עם הבלקן ביט בוקס ב-2011, משינה ב-2012, והדג נחש ב-2014, מדלג ה"סופר-קלאסיקו" מיקום, ויערך ב-2 באפריל 2015, יום חמישי, באמפי פארק החדש בראשון לציון, שמכונה "Live Park", ומופעל על ידי קבוצת "זאפה". למעשה יפתח ה"סופר-קלאסיקו" את עונת הופעות הקיץ בווניו החדש.

נינט ורד (צילום: יובל אראל - לא לשימוש)
שוב יחד. נינט ורד מ"רד בנד" | צילום: יובל אראל - לא לשימוש

"השנה אנחנו לוקחים את הקהל שלנו לשלב הבא", אומרים אינפקטד מאשרום. "לא עוד הפורמט המוכר בתוך ארבע קירות בחורף, זזנו קצת לאביב, לאוויר הפתוח, תחת כיפת השמיים, דקה לפני שפסח נכנס. על מגרש הסופר-קלאסיקו יעלו שתי נבחרות חזקות ומאתגרות מוזיקלית, ובשביל הספורט כמובן שדאגנו לכמה שחקני חיזוק מפתיעים ביותר".

להקת "רד בנד", בכיכובו של הסולן רד אורבך, משלבת רוקנ'רול עם הומור, דרך הפעלת בובות קומית על ידי שחקנים ולצידם נגנים חיים. ב"סופר קלאסיקו", מופע פארק לכל דבר, היא תכבוש פסגה נוספת. מה שהתחיל כסדרה קומית ב"הוט" הפך למופע במה מהמצליחים בארץ, זרם לתוכנית בערוץ 2, לפרסומת עם בר רפאלי, ולהופעות ברחבי העולם. "אנחנו מבטיחים להיות האירוע הגדול והפרוע ביותר שיפתח את הקיץ הקרוב", אומרים בלהקה.

את הלילה יסגור Savant, מפיק דאבסטפ אמריקני, שמשתתף בהקלטות האלבום החדש של "אינפקטד", "Friends On Mushrooms".

מחירי כרטיסים 129-249 ש"ח, מרכז הזמנות: 9080 *.