אין תמונה
תדברי על אריק, אבל רק בהצבעה. שרי גבעתי

אריק ברמן יעביר מחר (15.7) כיתת-אמן בפני המצטרפים החדשים לאגודת המוזיקאים הישראלית, אקו"ם. בין תלמידיו של ברמן בכיתת-האמן נמצאים שמות מוכרים כמו הדוגמנית שרי גבעתי, יאיר זיו, חברי הלהקות "טרי פויזן", "הפיל הכחול" ו"יוסלס איי.די", תמר אפק (להקת "קרוסלה"), הדס קליימן ("המוג'וז" של אסף אבידן), אדם שפלן ("איטליז" ועוד), אורי מרק, יונתן אמבר וישראל קמחי (מלחיני "עץ ירוק מפלסטיק" של מרגול) ועוד רבים.

כיתת-האמן תתקיים במסגרת ערב חגיגי שתערוך אקו"ם עבור 400 מצטרפייה החדשים במועדון ה"שבלול" שבנמל תל-אביב. במפגש עם המצטרפים החדשים יענה ברמן על שאלות, יסביר על תהליך העבודה שלו ויקנח במספר ביצועים משיריו.

ברמן, כזכור, היה עד לפני כמה שנים יוצר אנונימי, אך לפני כשנתיים פרץ תוך מספר חודשים לתודעה הכללית עם שירי אלבומו הראשון שהפכו להיטים מבוקשים וזכה בשלל תארים ובהצלחה מסחרית נאה.

בנוסף, יוכלו המשתתפים באירוע לקבל מידע וייעוץ בכל הקשור לזכויות יוצרים מארגון אקו"ם, בין היתר מאנשי המחלקה באגודה שעוסקים בכך באופן שוטף בכל ימות השנה.

יוריק בן דוד, מנכ"ל אקו"ם: " האירוע הזה חשוב בשני מישורים - לשם החגיגה, זה לא מובן מאליו שכל כך הרבה יוצרים מצטרפים מדי שנה לאקו"ם ויש לטעמי מקום לחגוג את כמות הכישרון הזו. ובמישור השני, חשוב לנו לתת ליוצר בתחילת דרכו מעט "צידה לדרך" בכל הקשור לזכויותיו כיוצר. כוונתנו להפוך אירוע זה החל משנה זו, למסורת חגיגית לכבודם של היוצרים".