מבול ההופעות מחו"ל נמשך. האמן האלקטרוני הבריטי טריקי יגיע להופעה בישראל שתתקיים ב-26 בפברואר במועדון "בארבי" בתל אביב, עם אלבום חדש שנקרא על שמו - "Adrian Thaws". שהקלטותיו לוו בסרט תיעודי קצר.

באלבומו החדש, ה-11 במספר,משתף טריקי פעולה עם מיקי בלאנקו, פרנסקה בלמונטה, נקה ובלה גוטי. לדבריו, הוא ממשיך באלבום הזה להתעניין באפשרות לחקור את השונה בעזרת המוזיקה ולחשוף את הסתירות הרבות שמרכיבות את אישיותו: "אני יכול להיות מי שאני רוצה כשאני עושה אלבום. אני יכול להיות אישה, אני יכול להיות גבר. נהדר להיות כל כך הרבה דברים שונים". בהמשך הוא מתכנן להוציא אלבום קאברים ולהפיק אלבום בכורה לפרנססקה בלמונטה.

סנדק הטריפ הופ

טריקי החל את דרכו בהרכב "מאסיב אטאק" והפך לאחד מאבות הטריפ-הופ וההיפ הופ הבריטי האלטרנטיבי שיצא מהעיר בריסטול. שמו המלא הוא אדריאן ניקולס מת'יו ת'אס, בעל שורשים ג'מאייקנים וגנאיים. הוא נולד בשכונת עוני בדרום בריסטול שברובה אוכלסה על ידי לבנים. בגיל צעיר מצא עצמו מעורב בפשע ובכנופיות ואף ריצה עונש מאסר בגיל 17, באשמת רכישת שטרות מזויפים. "הכלא היה מצוין. אני לעולם לא אחזור לשם", אמר פעם בראיון.

טריקי בפסטיבל גלסטונברי: "Hell Is Round The Corner"

לאחר היציאה מהכלא, החל טריקי את דרכו בקולקטיב המוזיקלי "Wild Bunch", שבהמשך הדרך הפך ללהקת "מאסיב אטאק", בה תפקד כאם.סי (זמר-ראפר-מגיש) בשנותיה הראשונות, לרבות אלבום הבכורה "Blue Lines". ארבע שנים לאחר מכן הוציא טריקי את אלבום הבכורה שלו כאמן סולו, "Maxinquaye". האלבום זכה לשבחים רבים הודות לתמהיל המרתק שיצר בין היפ-הופ, דאנס, רגאיי ורוקנ'רול. טריקי היה מועמד לפרס ה"מרקורי" הבריטי, וזכה בתואר "אלבום השנה" של המגזין הנחשב NME.

בהמשך הוציא כמה מהאלבומים החשובים והמשפיעים של האלטרנטיב האלקטרוני הבריטי, כמו "Nearly God". בשנים האחרונות שחרר את "Knowle West Boy", שנקרא על שם השכונה בה גדל, ואת "False Idols", שחולק את שמו עם הלייבל אותו ייסד במקביל. טריקי שתף פעולה עם עשרות אמנים. השמות הגדולים ביותר שנהנו משירותיו הם אלה של ביונסה, ביורק, פי.ג'יי הארווי וה"רד הוט צ'ילי פפרס".

טריקי אף גילם תפקיד משנה בסרט הקאלט של לוק בסון, "האלמנט החמישי". לאורך הקריירה הוא מנהל יחסי אהבה-שנאה עם תקשורת ותעשיית המוזיקה, אותה האשים בסטריאוטיפיזציה ורדידות. בין היתר ניהל ריבים מתוקשרים עם דמיאן אלברן ובונו, עליו אמר: "זה מבחיל בעיניי, מוזיקאי שמתרועע עם האפיפיור ואובמה".

טריקי מגיע לישראל בהפקת חברת "נרנג'ה". מחיר כרטיס במכירה מוקדמת - 189 ש"ח.

טריקי על הבמה: