שירי מימון ושמעון בוסקילה (צילום: עודד קרני)
שירי מימון ושמעון בוסקילה המופע המשותף | צילום: עודד קרני

שירי מימון ושמעון בוסקילה יעלו את המופע המשותף שלהם לראשונה באמפיתאטרון הרומי בקיסריה ב-2 ביוני 2011, זאת אחרי שנה בה ספרו 150 הופעות משותפות ומאה אלף איש שכבר ראו אותם יחד על הבמה.

במקביל להכרזה על קיסריה יוציאו השניים אלבום הופעה חיה משותף, שהוקלט באחת מהופעותיהם במועדון רידינג 3. המועדון בנמל תל אביב הפך לנמל הבית של הצמד ובסוף השבוע האחרון התמלא שלוש פעמים בשלוש הופעות רצופות אליהן נמכרו כל הכרטיסים.

שעתיים של להיטים ללא הפסקה

הרפרטואר המשותף של בוסקילה ומימון, המונצח באלבום, כולל שיר מקורי משותף - "גשם שיבוא", את "שיר תקווה" (קאבר למירי מסיקה), את מיטב הלהיטים של מימון: "השקט שנשאר", "לאן שלא תלכי", "יותר טוב לסלוח", "רציתי שתדעי", "אהבה קטנה", "כשהלכת", "חלק ממך", הקאבר ל"כשאת עצובה" של עמיר בניון,

את הלהיטים של בוסקילה: "את המחר שלי", "מחפש חבר קרוב", "איך את לא רואה", "ירייח", "יא מאמא", וממיטב הלהיטים שיצר ברבות השנים לאמנים אחרים: "עלש" (שלמה ארצי), "כמה אהבה" (קובי פרץ), "הייתי בגן עדן" (שרית חדד), "עד סוף העולם" (יואב יצחק וחיים משה).

צפו בדוגמאות מהמופע:  כמה אהבה, כי את המחר שלי, שיר תקווה, יא מאמא

התוצאה היא שעתיים של להיטים ללא הפסקה, עם גיוון סגנוני מהנה - פופ, רוק, ים תיכונית, מוזיקת עולם, בלדות רומנטיות, מוזיקה מרוקאית ודאנס - תמהיל ישראלי-מיינסטרימי שהקהל מתחבר אליו, כשמרבית הביצועים הם משותפים לשניהם והעיבודים של עמית הראל מותאמים היטב לאוזן הישראלית

זה גם המקום לציין שמימון ובוסקילה השמיטו מהמופע את אחד השירים היפים שבו - "תגידי", שיצר בוסקילה עבור ליאור נרקיס, ולצאת בקריאה נרגשת לשניים - החזירו את השיר הזה לרפרטואר שלכם.

>> "שירי מימון היתה נקודת האור היחידה בקדם אירוויזיון"