רובי ווילאמס צפוי להופיע ב-2 במאי בפארק הירקון, אבל הערב מגיע איתות לכיוון ישראל גם מחברו לשעבר ללהקת "טייק ד'את", גרי בארלו, שנחשב לכוכב השני של הלהקה ולמנהיג הנוכחי שלה.

בארלו צייץ בטוויטר "אנחנו באים", בתשובה לשאלה של מעריצה מישראל בשם אורלי, שכתבה לו: "ומה עם המעריצים הנאמנים שלכם בישראל? אנחנו מחכים כבר יותר מעשרים שנה שתגיעו". האם אחרי הסגירה עם רובי וויליאמס יש סיכוי שגם חבריו ללהקת הבנים בדרך אלינו? האם "בקסטריט בויז" לא תהיה להקת הבנים הותיקה היחידה שתופיע השנה בישראל? ההנחה היא שאת התשובה נדע בחודשיים הקרובים.

להקת "טייק ד'את" צפויה להוציא אלבום חדש ב-1 דצמבר, רגע לפני חג-המולד הנוצרי. שיר ראשון מתוכו בשם "These Days", ראה אור לפני כשבועיים. בעקבות האלבום החדש צפוייה "טייק ד'את" לצאת לסיבוב הופעות, שתאריכיו טרם פורסמו. כמיטב המסורת, הם צפויים להופיע קודם כל בבריטניה - אנגליה, סקוטלנד, אירלנד וויילס - שם נמצא מרבית הקהל שלהם, ורק אחר כך לצאת להופעות בשאר אירופה. לפי התגובה של בארלו - ייתכן וגם ישראל תהיה הפעם על מפת ההופעות שלהם.

כוכבים גם בלי רובי וויליאמס

ב"טייק ד'את" חברים כיום שלושה זמרים - גארי בארלו, מארק אוון והווארד דונלד, אחרי שג'ייסון אורנג' הודיע לפני כחודש על פרישתו מההרכב. הארבעה היו חברים בלהקה מראשית דרכה ב-1990, יחד עם החבר החמישי, רובי וויליאמס המפורסם מביניהם, שפרש מ"טייק ד'את" ב-1995, קצת לפני שהלהקה הפסיקה לפעול. ב-2006 התאחדו הארבעה ללא וויליאמס, שהצטרף אליהם בעיתוי המתאים, לפני כשלוש שנים, כדי לקצור את פירות הנוסטלגיה ולצאת לסיבוב הופעות ענק, שנחשב למצליח ביותר בבריטניה אי פעם. בין מאי 2011 למאי 2012 הרוויחו חברי טייק ד'את 69 מיליון דולר רק מהופעות.

עם זאת, ל"טייק ד'את" יש המוני מעריצים גם בלי רובי ווייליאמס, ומאות אלפים בבריטניה מחכים לאלבום החדש שלהם. מתברר שגם בישראל יש להם מעריצים, השאלה הגדולה היא האם יש להם מספיק מעריצים כדי לכסות את עלויות המופע בארץ, ובמיוחד בשנה שבה רובי וויליאמס מגיע לפה? השערה אחרת היא ש"טייק ד'את" יתארחו במופע של וויליאמס בישראל, מה שנשמע פחות הגיוני (אם כי לא מופרך לחלוטין), כיוון שמדובר כרגע בשני אקטים שונים.

בין להיטיה הגדולים של "טייק ד'את":