משה פרץ קיסריה 3 (צילום: חן בבאני)
לא נדם קולו. משה פרץ | צילום: חן בבאני

פרשות העלמות המס לא עוצרת בינתיים את הקריירה של משה פרץ, שממשיך להופיע באירועים ולתקשר עם מעריציו הרבים באמצעות הפייסבוק. הבוקר מתברר שגם בגזרה המוקלטת פרץ לא אמר את המילה האחרונה. "אשמור עלייך", אחד מלהיטיו הגדולים, מככב באוסף להיטים חדש שמוציאה חברת "התו השמיני", לצד הלהיט "יחד" של הקולגה קובי פרץ, בביצוע מיוחד עם אישתאר מתוך ההופעה בהיכל נוקיה.

האוסף "הלהיטים של ישראל" מוגדר כ"האוסף הכי חם הקיץ" וכולל 18 מהשירים שבלטו השנה במוזיקה הישראלית, רובם כיכבו כלהיטי השמעות בתחנות הרדיו השונות. רשימת השירים המלאה כוללת אמנים ותיקים ומוערכים, שהוציאו השנה אלבומים חדשים, ולצדם אמנים שזו להם שנת הפריצה הגדולה לתודעת הקהל.

ותיקים לצד חדשים

בין השירים של האמנים הותיקים יותר נמצאים "אשה מהשמיים" של גלעד שגב, "לא יכול לישון" של אסף אמדורסקי ועברי לידר, "אני מאמין" בביצוע הדג נחש, "חדשות טובות" של מירי מסיקה, "בעין הסערה" של ערן צור, "Happiness" של קרולינה, "מה לך נפשי" של מוקי ויוסלס איי.די,  "געגועי לגעגועים" מאלבומו הנהדר של קובי אוז, "מנעי קולך" של אודי דוידי ו"הנה באתי הביתה" של דנה ברגר ואיתי פרל.

להיטים של אמנים חדשים יחסית הכלולים באוסף הם "עדיין שלך" של אביהו, "אל תגידי לא" של אורי צדוק, "נשימה" הדואט של חן אהרוני ואסתי גינצבורג, "יא בינתי" של שני יצהרי, הכוכב הזה מת" של דניאלה ספקטור  וכמובן "יסמין" של להקת "הפיל הכחול".

>> גם היא כיכבה השנה: ביקורת אלבום על החדש של אפרת גוש