קובי אפללו השקת אלבום שני 1 (צילום: עודד קרני)
"ריטה ואני, שנינו שואפים לשלמות". אפללו | צילום: עודד קרני

"ההופעה לצד ריטה הייתה אחת הפסגות הגבוהות והמרגשות בקריירה שלי. היא זמרת ואישיות מדהימה, וזה נכון שיש רצון עקרוני של שנינו לשתף פעולה בקטע של שיר שאכתוב לה", אומר קובי אפללו, שהתבשר אתמול כי אלבומו השני "ביום הכי בהיר" הגיע למעמד אלבום זהב. "ריטה ואני אפילו שמענו ביחד כמה שירים, וחשבנו על רעיונות, אבל זה עוד לא היה זה. שנינו שואפים לשלמות, ואני מניח שבקרוב ניפגש שוב ונחפש יחד דרך להגיע לתוצאה ששנינו נאהב באותה מידה למרות שאין לי מושג כמה זמן זה ייקח".

-מהו סוד ההצלחה של האלבום השני שלך?
"הלוואי והייתי יודע מה הסוד. ממש לא יצאתי מנקודת ההנחה שיצליח לי ככה בפעם השנייה. דברו איתי המון על תסמונת האלבום השני, ודווקא בגלל שהכנתי עצמי לגרוע מכל והנמכתי ציפיות כל השמעה ברדיו הייתה מבחינתי אירוע. כאילו לא היו לי כבר להיטים. הבחירה בשירים שהיו, עבורי, וותיקים יחסית לא הייתה מתוך הרצון ללכת על בטוח. בשנתיים האחרונות כתבתי מעט יחסית, ומצד שני היו לי השירים האלה שלא נכללו ב'בא מן השתיקה' והאמנתי בהם. לא רציתי שהם פשוט יתמוססו. אני שמח שצדקתי".

-אתה כבר כותב חומרים חדשים?
"בחודשים האחרונים חזרתי ליצור בקצב מהיר. נתקפתי פרץ מחודש של מוזה, ובפועל האלבום השלישי כמעט כתוב למרות שבפועל לא אמהר הפעם לחזור לאולפן. אני רוצה לקחת את הזמן ולתת לשירים מהאלבום השני לחלחל לתודעה של הקהל.

"השיר 'בא מן השתיקה' יצא לרדיו הרבה לפני האלבום הראשון שלי, כך שבעצם עד עכשיו היה לי בעיקר פרומו אחד ארוך מאוד ואני רוצה להתרכז בעיקר בהופעות, שזה תמיד מה שעושה לי הכי טוב".