אין תמונה
השדים הירוקים חוזרים. שריג ורודנר

להקת "איפה הילד", מהלהקות הגדולות של ימי רוקסן ושנות התשעים, שבימים אלה עובדת על אלבום קאמבק, התאחדה אמש להופעת טרום-טרום-בכורה במסגרת הופעה של הגיטריסט אסף שריג, שנערכה ב"אוזן-בר" בתל-אביב. "איפה הילד", בהרכבה המקורי, עם חמי רודנר (בס ושירה), אופיר בר-עמי (גיטרה), אסף "בובי" מרוז (תופים) ושריג (גיטרה) ביצעה שמונה משירי, כולם משני האלבומים הראשונים של הלהקה.

רודנר, שריג והחברים פתחו עם "זמן סוכר", שיר הנושא של אלבומם הראשון, אחר כך עברו ל"השדים הירוקים", ששר שריג, מהאלבום השני "שדים". הקצב ירד מעט עם "במסיבת התה של עליזה" ושוב החל לטפס עם "יושב בכורסא", אחד הקליפים הראשונים שצולמו ללהקה. הדילוג לאלבום השני חזר עם "בתוך התחתונים", שהרים את הקהל, אחריו "העצב שלה" המלהיב. השיר האחרון לפני הירידה היה הלהיט הגדול "לבן בחלום שחור". בהדרן הגיעו "אמריקה קרובה", אחד השירים של "איפה הילד" שתמיד יהיו רלוונטיים, ו"מישהו שומע אותי", כפינאלה מקפיץ.

חברי הלהקה, שלא ניגנו יחד על במה מאז ערב המחווה שנערך למועדון הרוקסן בקיץ שעבר, נראו כלהקה שנמצאת בתהליך של התחברות מחדש. עם הירידה מהבמה אמר חמי רודנר למיקרופון: "אנחנו טובים!", וסיכם ערב שהיתה בו אווירת רוקנ'רול מצויינת, שיצרה ציפייה להופעות הבאות.

כ 200 איש נדחסו אמש ב"אוזן בר" לצפות בהופעה המיוחדת, שנערכה כאמור במסגרת ערב של אסף שריג, שיוציא בקרוב EP עם שישה שירים בשם "Fat Elvis". הגיטריסט והיוצר המוערך ביצע תשעה שירים, רובם משני אלבומיה של להקת ה"ווקי טוקיז", אותה הנהיג אחרי פירוק "איפה הילד". לאורך ההופעה הרבה שריג לחבר את הגיטרה האקוסטית שלו לדיסטורשן ויצר אפקט סאונד מיוחד. השירה העמוקה ומלאת ההבעה שלו היתה מרגשת, בעיקר בשירים כמו "מג'יק דילדו" ו"Lunar Feeling".