אין תמונה
"הארץ נכבשה, עכשיו העולם". אסף אבידן והמוג'וז

לאחר שיאי הצלחה בגזרה המקומית, ביניהם אלבום זהב וזכייה בפרס אקו"ם, אסף אבידן והמוג'וז מסיימים בימים אלו את סיבוב ההופעות בישראל וייצאו בתחילת יוני למסע הופעות אירופאי עמוס בן שלושה חודשים.

אבידן והלהקה יופיעו באנגליה, צרפת, גרמניה, ספרד, שווייץ, איטליה, הולנד, הונגריה ועוד. בין היתר יופיעו ב-16 ביולי בפסטיבל גדול באנגליה, בו מופיעים גם ניק קייב והפט שופ בויז.

מלבד הופעות בפסטיבלי קיץ גדולים ובמועדונים נחשבים נבחרו אבידן והמוג'וז להיות המופע הפותח של כמה שמות בולטים במוזיקה העולמית בהופעותיהם באירופה, אולם שמות אלה טרם שוחררו לפרסום.

ייתכן כי הסיבה לכך היא שהפרטים עדיין אינם סגורים, כפי שאמר אבידן לאחרונה בראיון ל-mako: "לגבי חו"ל, הבאסה זה שהדברים קורים הרבה יותר לאט ממה שאני רוצה. יש המון דברים באוויר, שסגורים ב-90 או 50 אחוז. אם עשירית ממה שיש עליו דיבור יקרה זה יהיה מדהים ונהיה עסוקים בחו"ל כמו בישראל".

כפי שנאמר באותו ראיון אלבומם החדש של אבידן והמוג'וז כבר הוקלט ונמצא בשלבים אחרונים של מיקסים. ייתכן מאוד כי שירים חדשים ממנו ייחשפו כבר השבוע, בשתי הופעות שתקיים הלהקה ב-16 וה-17 לחודש, במועדון הבארבי בת"א.

יהיו אלה הופעות אחרונות לעת עתה, בהן יחגגו אבידן והמוג'וז את אלבום הזהב ואת הפרידה הזמנית מהארץ. מההפקה נמסר כי מספר בכירים מתעשיית המוזיקה העולמית יגיעו להופעות כדי לצפות בלהקה.