הזמרת ליהי עטר מוציאה סינגל ראשון בשם "לא אותך" לקראת אלבום בכורה שייצא בחודשים הקרובים, בהפקתו המוזיקלית של טל פורר, שעבד בעבר עם עמיר בניון, כפיר אפשטיין, שלמה ארצי, נינט טייב, ועוד. את השיר כתב אר ברזוליק והלחין ניצן קייקוב. "ההקלטה של השיר 'לא אותך' הייתה סגירת מעגל לחוויה שרציתי לשים מאחוריי", אומרת עטר על סינגל הבכורה שלה.

עטר, בת 24, רכשה את ניסיונה על במה בהרכב צבאי של חיל החימוש שם שירתה כסולנית. לאחר שחרורה מהצבא החלה לגבש סגנון מוזיקלי ובמקביל לקחה שיעורי משחק בסדנה של יורם לוינשטיין. כיום היא לומדת פסנתר אצל ארי גורלי ("הכל דבש") ושיעורי פיתוח קול אצל חיים פנירי.

את 11 השירים לאלבום הבכורה שלה אספה עטר משך שנה וחצי, מתוך כ-150 שירים שיוצרים שונים כתבו עבורה ושיר אחד שכתבה בעצמה. רשימת היוצרים הסופית כוללת את כפיר אפשטיין, לירון לב, סהר חגי, מורן גמליאל, ניצן קייקוב וברק פלדמן. שירי האלבום עוסקים בעולמה הפרטי: אהבה, ילדות , אכזבות, יחסים מורכבים, קשיים והרבה כוח.

"רציתי להביא משהו אמיתי לשירים, חוויות אמיתיות שעברתי, סיפורים מהחיים שהרגשתי שאני חייבת לפרוק", אומרת עטר. "אל מול כל כותב נחשפתי בצורה העמוקה ביותר בכדי שאני אוכל לעמוד מאחורי כל טקסט כאילו כתבתי אותו בעצמי".

בהקלטות האלבום השתתפו נגנים מהמיטב בארץ : תומר צדקיהו, אורי קליימן, גליה חי, ניצן קנטי, חן שנהר, יונתן פריג' ואבי סינגולדה.