הביטלס (צילום: Fox Photos, GettyImages IL)
כל שנה בחולון. הביטלס | צילום: Fox Photos, GettyImages IL

פסטיבל הביטלס הרביעי בחולון יוצא לדרך ויתקיים השנה ב-26-28 במאי 2011 עם מעל ל-100 משתתפים ב-3 ימים של הופעות ברצף. מחירי הכרטיסים ינועו בין חינם ל 120 ₪.

השמות הבולטים בפסטיבל: עלמה זהר, אסף אמדורסקי, חמי רודנר, המג'יקל מיסטרי טור, שלמה גרוניך, ירמי קפלן, שלומי שבן, אפרת גוש, אבי לייבוביץ', יעל דקלבאום, תמר אייזנמן, עוזי רמירז, יואב קוטנר ועוד.

חמישי, 26.5

המג'יקל מיסטרי טור במופע גג
את הפסטיבל תיפתח כמיטב המסורת להקת "המג'יקל מיסטרי טור" בהופעה על גג מרכז שטיינברג בחולון (מופע בחינם, 19:30, על גג המרכז).

עלמה זהר, אסי איילון (צילום: זוהר רון)
יצדיעו לג'ורג' האריסון. עלמה זוהר ואסי איילון | צילום: זוהר רון

מחווה לג'ורג האריסון במלאת 10 שנים למותו
עיבודים מיוחדים לשיריו של ג'ורג הריסון מימי הביטלס ומקריירת הסולו. בניהולה האומנותי של עלמה זהר ואסי איילון על העיבודים. משתתפים: עלמה זהר, אסף אמדורסקי, אסי איילון, יאיר דלאל, יהלי סובול ויעל דקלבאום (אולם שטיינברג המרכזי, 20:30, 120 ₪).

עוזי רמירז- "One and one and one is three" - בפורמט רוק טריו קלאסי, עם שחם אוחנה (בס) וטל תמרי (תופים). אינטרפטציות רוק, בלוז, ופסיכדליה לשירי הביטלס (מועדון, 22:30, 30 ₪)

שישי, 27.5

יואב קוטנר, ג'ון לנון בהיכל (צילום: ענבל מור)
החיפושית החמישית. יואב קוטנר | צילום: ענבל מור

יואב קוטנר בהרצאה מיוחדת ובליווי מוזיקלי של יעל דקלבאום שתתארח בקטעים משירי הביטלס בליווי תזמורת כלי הנשיפה של מרכז שטיינברג, כמבוא להרצאה מיוחדת של יואב קוטנר עורך הפסטיבל בנושא יצירתו של ג'ורג' הריסון מכל התקופות (אולם מרכזי שטיינברג, 12:00, 50 ₪)

תצוגת אופנה מיוחדת לפסטיבל ברוח הביטלס
לראשונה בפסטיבל תתקיים תצוגת אופנה ברוח תקופת הביטלס ובליווי די ג'יי Laze Perez (Radio Clash וזמרת האופרה עידית זמיר. כל זאת בהשראת הרפרטואר של הלהקה. את תצוגת האופנה תפיק הסטייליסטית קרן מתתיה. על המסלול יצעדו 10 דוגמניות ודוגמנים כאשר שניים מהם יבחרו מתוך הגולשים שיציעו מועמדותם בדף הפייסבוק של הפסטיבל על ידי בכירים בתחום האופנה.(לובי, 14:00, 30 ₪)

רודנר מג'יקל טריפ- ערב חד פעמי
מיטב הלהיטים  והפסיכדליה של הביטלס מכל התקופות בעיבודים חדשים בניהולו המוסיקלי של חמי רודנר. מופע פותח- אדם בן עזרא בהופעת יחיד על קונטראבס. משתתפים: חמי רודנר, המג'יקל מיסטרי טור, שלמה גרוניך,
תמר אייזנמן וירמי קפלן. (אולם מרכזי שטיינברג, 20:30, 120 ₪)

חמי רודנר, ג'ון לנון בהיכל (צילום: ענבל מור)
חמי רודנר והמג'יקל מיסטרי טור בערב המחווה לג'ון לנון בהיכל התרבות | צילום: ענבל מור

תלמידי מוזיקה בפרשנויות לביטלס
במועדון המתחם יארח הפסטיבל מוזיקאים צעירים מבתי הספר למוזיקה: מכללת הד, מכללת בי פי אם, מכללת המוסיקה של משגב ומוסיקאים מהצוללת הצהובה בירושלים אשר יבצעו ביצועים ועיבודים בפרשנות אישית ללהיטי הביטלס. (מועדון, 22:30, 30 ₪)

שבת, 28.5

ביטלסקידס
חווית ביטלס לכל המשפחה עם להקת המג'יקל מיסטרי טור (אולם , 12:00, 60 ₪)

אבי לייבוביץ והאורקסטרה – Fools on the hill
קונצרט מיוחד לפסטיבל בפרשנות מקורית למיטב הלהיטים של הביטלס מכל התקופות.  ניהול מוזיקלי ועיבודים אבי לייבוביץ והאורקסטרה. משתתפים: שלומי שבן, אפרת גוש ודנה עדיני. (אולם מרכזי שטיינברג, 20:30, 120 ₪).