פייר? התגעגענו: חמש שנים אחרי צאת אלבומם האחרון, אחד ההרכבים הישראלים המצליחים בעולם משחרר הבוקר סינגל ראשון מתוך אלבום חדש ומצופה שבדרך.

תומר יוסף, אורי קפלן ותמיר מוסקט, חברי "בלקן ביט בוקס", יצרו את השיר החדש, "Long Time Coming", במהלך החודש האחרון, והוא יוצא בדיוק בזמן עם תחילת הקיץ, הסרת מגבלות הקורונה ואחרי המבצע הצבאי שעיכב הכל - ימים שקטים לשם שינוי בהם כל מה שנשאר הוא להרים ווליום ולהרים בכלל.

"השיר החדש הוא שיר אהבה שמוקדש לקהל היפה שלנו אחרי רומן של יותר מ-15 שנה ופרידה כפויה אחת. עכשיו ברור יותר מתמיד שזה נועד להיות", מספרים חברי ההרכב. "החשמל שנוצר במפגש בינינו, הלהקה לקהל, לצד הגעגועים אליו בזמן שלא התאפשר להופיע הוא מה שעומד במרכז השיר, ולכן בחרנו ללוות אותו עם קליפ דוקו-קולאז' מהופעות שלנו לאורך השנים מול קהל ענק בפסטיבלים בארץ ובעולם, או אלף איש משולהבים במועדון דחוס. שם הקסם תמיד קרה"  

השיר החדש, כמו תמיד אצל הבלקן, מושפע מעולמות המוזיקה האפרו-קובנית, New Soul יחד עם כלי נשיפה חיים, ובמהלך החודש הקרוב ישיקו חברי ההרכב את הסינגל החדש בכמה הופעות: 11.6 בבארבי תל אביב; 2.7 באמפי שוני וב-17 וה-19 ליוני באמפי קיסריה לצד נגה ארז.