איזו שנה הייתה לעדן בן זקן. אלבום הבכורה שלה יצא והוכיח שהיא הרבה יותר מהאוברול המנומר שפרסם אותה, והנפיק שרשרת להיטי ענק כמו "מנגינה", "מלכת השושנים" ו"שורף לי בעיניים", שהכניסו אותה טוב-טוב ללב של כולנו. האלבום הזה הגיע תוך שבועות בודדים למעמד של אלבום פלטינה (למעלה מ-40,000 עותקים פיזיים) ולמעמד של פלטינה מרובעת של אלבומים דיגיטליים (מאות אלפי הורדות ושימושים). וזה עוד לפני שספרנו את עשרות מיליוני הצפיות ביוטיוב.

עכשיו, כשנה וחצי לאחר האלבום ההוא, היא תוקעת יתד נוסף ומשחררת את אלבומה השני, "תאמין לי", שגם הוא כבר הספיק לכבוש מצעדים עם הסינגלים "תאמין לי" ו"כל העיר שלנו" ששרה בן זקן יחד עם פאר טסי. באלבום, בין היתר, לוקחים חלק כותבים, מלחינים ומעבדים כמו יעקב למאי, דנה לפידות וינון יהל, לכדי אלבום מגובש הכולל 13 שירים מגוונים שמביאים לידי בטיוי את היכולת של עדן גם להרים וגם לשבור את הלב.  

"שנה של עבודה אינטנסיבית בבחירת שירים, הקלטות והופעות התגבשו לאלבום חדש ושני עם 13 שירים חדשים", מספרת בן זקן. "זה תהליך מאוד מרגש, ואני מאוד שלמה ואוהבת את התוצאה. על האלבום עבדתי עם יוצרים מוכשרים בטירוף שגרמו לתהליך האינטנסיבי להיות מהנה ומאתגר. זה אחד האלבומים שהכי נהנתי להקליט ואני מחכה כבר לבצע את השירים החדשים על הבמה בהופעות הקרובות". הופעת ההשקה החגיגית של האלבום תערך ב-19.11 בהאנגר 11.