צחי הלוי, חבר להקת "מיומנה", מוציא את השיר "ערב עלי", סינגל ראשון מתוך אלבום בכורה, שהקלטותיו עתידות להסתיים במהלך השנה הקרובה. מדובר בקטע דיסקו-fאנקי גרובי ומקפיץ, שמיד מרים את מצב הרוח.

השיר,כמו עוד מספר שירים מהאלבום, נכתב והולחן בשיתוף פעולה עם ישראל ברייט (להקת "השמחות"), והופק בשיתוף פעולה עם שי חמני, שהיה מעורב בהפקת "אדם צובר" של אברהם טל ובאלבום של אביהו לנדוור.

באלבום העתידי המלא של הלוי צפויים שיתופי פעולה גם עם דויד ברוזה, לצדו הופיע הלוי במופע "בחונטוס" במסגרת "מיומנה", וכן עם להקת הסלסה "walakata", בה שר הלוי לצד ליילה מלקוס.

בימים אלה מופיע הלוי ברחבי הארץ במתכונת אקוסטית, מלווה בשי חמני בבס ועידית דביר בכלי הקשה.

במהלך השנים הוציא הלוי תחת השם Zaak ארבעה סינגלים: "חלומותה", "דמיין לרגע", "מאושר" ו-"For". בעשור האחרון היה חבר כאמור בלהקת התנועה "מיומנה", שרשמה עד כה למעלה מ-500 הופעות בארץ ובעולם. ברזומה שלו גם שתי הופעות בתאטרון "הבימה" - "שלמה המלך ושלמי הסנדלר" ו-"טקסי".

הלוי, הוא גם אחד מבעלי ה "8 מ"מ פיאנו בר", בר הופעות בשכונת פלורנטין בתל-אביב. את רוב שנות התבגרותו בילה בחו"ל כבן לשליח מטעם המדינה במדינות כמו דנמרק, אטליה, מצרים ובלגיה. הוא דובר ושר ב5 שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, ערבית וספרדית. הלוי גם שירת 4 שנים כקצין ביחידה מובחרת.