רגע מרגש עבור הראל סקעת ומעריציו הרבים. אחרי כשנתיים של סכסוכים משפטיים מול חברת התקליטים הד-ארצי, שמנעו מסקעת להוציא את אלבומו השני ולהמשיך לפתח את הקריירה, מוציא היום סקעת במזל טוב שיר ראשון מתוך אלבומו השני, שייצא בחודש אוגוסט.

השיר הוא "מובן לי עכשיו", אותו כתב והלחין עפר בשן. מילות השיר, בעיקר בפזמון, כוללות מעין הודאה באשמה וצער: "מובן לי עכשיו, טעיתי, שגיתי / מובן לי עכשיו כבר הכל / רוצה לחזור למקום שאהבתי / אבל אני לא יכול".

את השיר החדש הפיק מוזיקלית יזהר אשדות ("תיסלם"), שיחד עם פיטר רוט ("מוניקה סקס", שלמה ארצי) הפיקו מוזיקלית את האלבום המלא. מלבד עפר בשן כולל האלבום החדש של סקעת מילים ו/או לחנים של טובי היוצרים מהדור הצעיר: יהלי סובול, בן ארצי, שילה פרבר, כפיר אפשטיין, דידי שחר, עילי בוטנר, יואב דגני והראל סקעת עצמו.

החברה שמפיקה עם סקעת את אלבום החדש היא "ארומה מיוזיק", לייבל המוזיקה של רשת בתי הקפה "ארומה", שלאור השינויים הרבים בשוק המוזיקה תמכור את השיר החדש לא רק באינטרנט ובסלולר אלא גם ברשת בתי הקפה כעותק פיזי של הסינגל במחיר של 10 שקלים.

הסכסוך עם הד ארצי הסתיים רשמית

השבוע הוכרז רשמית כי הסכסוך בין הראל סקעת לחברת התקליטים הד-ארצי הסתיים. זאת בהמשך לנמלצת שופט בית המשפט המחוזי שהמליץ לפני שלושה חודשים על פשרה בין הצדדים, ולאור הרכישה והמיזוג של חברת אן.אמ.סי-יונייטד את חברת הד-ארצי לתוכה.

כזכור, אלבומו הראשון של הראל סקעת, פיינליסט "כוכב נולד 2", יצא לפני כשלוש שנים וכלל את הלהיטים "ואת", שנבחר לשיר השנה, "כל הציפורים" ו"משהו ממני". האלבום הגיע למעמד אלבום "פלטינה", הוביל את סקעת למופע שרשם כ-200 הופעות בכל הארץ ומיצב אותו כאחד האמנים המצליחים והאהובים בארץ. הסכסוך עם הד-ארצי, כאמור קטע את מהלך הקריירה, שעכשיו מתחילה לחזור למסלולה.

מובן לי עכשיו

עכשיו יחפשו בכל הפינות / הלוואי יהיה אם יעזבו אותי / ורק השעות יתנו את השקט / שיבוא על גופי שלי

פזמון: מובן לי עכשיו, טעיתי, שגיתי / מובן לי עכשיו כבר הכל / רוצה לחזור למקום שאהבתי / אבל אני לא יכול

עכשיו יתרוקנו חדרים שבלב / יתומים יוותרן מאדם / מאחורי שתי עיניי / את חבלי הדמעות

ימשכו ליצנים ולתשואות סוערות / כשאצליח לבכות למולם / 

פזמון: מובן לי עכשיו, טעיתי, שגיתי / מובן לי עכשיו כבר הכל / רוצה לחזור למקום שאהבתי / אבל אני לא יכול

מובן לי עכשיו, טעיתי, שגיתי / מובן לי עכשיו כבר הכל / רוצה לחזור למקום שאהבתי / שהיה לי בו טוב / כשהעזתי לחשוב / ליפול

עוד במוזיקה:

שירי מימון חגגה לילה לבן בירושלים; מארינה מאקסימיליאן בלומין הלחינה שירים לדיסק של אנחל בונני וגם הקליטה איתו דואט שאולי ייכנס לאלבום.

שירים חדשים: חן אהרוני בסינגל ראשון מאלבום הבכורה, דודו אהרון בבכורה: "נוצה ברוח", חיים אוליאל שר "העיירה שלי", תומר ממיה - "נתתי קולי", סינגלים חדשים: עמית ארז, אתי אנקרי, הקרטל, אבי וקנין, אביהו לנדוור

ביקורת אלבום: אמינם החדש, מייקל ג'קסון דוחה את סיבוב הקאמבק, האחים בלוז הופיעו בהיכל התרבות

ביקורת אלבום: אורי מרק מעולה