יואב הצל אליאסי (צילום: אלדד רפאלי, ערוץ 24)
צל מלאך. יואב אליאסי | צילום: אלדד רפאלי, ערוץ 24

הראפר יואב אליאסי המכונה "הצל" הציל בסוף השבוע האחרון את חייה של מעריצה שלו, שניסתה לשים קץ לחייה באמצעות בליעת כדורים והתקשרה אליו אישית כדי לבקש עזרה, במטרה שהוא עצמו יציל אותה, לא המשטרה ולא מד"א.

אליאסי הוא בעל עבר צבאי של רס"ר בשני בסיסי צה"ל ולשעבר שותפו של קובי "סאבלימינל" שמעוני לחיבור "סאבלימינל והצל".

ביום שישי, כך מפרסם עיתון "ידיעות אחרונות", נכנס אליאסי לחשבון הפייסבוק שלו ומעריצה שלו בת 21 מרמת השרון, אותה הוא מכיר, פנתה אליו בצ'אט של הפייסבוק. "מדובר בעניין של חיים או מוות, תתקשר אלי לסלולרי", היא התעקשה.

"אני מרגישה שאני הולכת למות ומתחננת קח אותי לביה"ח"

אליאסי לא התקשר אליה אבל המשיך לשאול אותה בצ'אט "מה קרה?!". "בלעתי 30 כדורי שינה, אני מרגישה שאני הולכת למות", כתבה לו, "אין לי אף אחד בעולם הזה. אני מתחננת לפניך, קח אותי לבית חולים. אני מבקשת ממך בנשימתי האחרונה - אל תקרא לאמבולנס או למשטרה".

הצל רץ לרכבו, אסף בדרך חבר שיסייע, מיהר לבית המעריצה והזעיק בדרך את כוחות ההצלה, אך הספיק להגיע לביתה של המעריצה לפניהם. הוא חיכה לאמבולנס ובינתיים ניסה להשאיר את המעריצה בהכרה ולשם כך קיבל הוראות בטלפון מפרמדיקים של מד"א, שהסבירו לו איך להעניק לה טיפול ראשוני, אותו ביצע בהצלחה.

אנשי מגן דוד אדום פינו את המעריצה לבית החולים איכילוב בתל אביב ואליאסי אמר לעיתון: "אני שמח שהצלחתי להציל את חייה ומקווה שיסייעו לה להשתקם".

>> החבר של מיכל שפירא: "הסרטן שלי הדליק אותה"