קובי אפללו השקת אלבום שני 2 (צילום: עודד קרני)
שוב שווה זהב. אפללו | צילום: עודד קרני

אלבומו השני של קובי אפללו "ביום הכי בהיר" הגיע למעמד אלבום זהב על מכירת למעלה מ-20 אלף עותקים, תוך חודשיים וחצי מצאתו בחברת "אן.אמ.סי-יונייטד". מדובר בהישג נוסף בשרשרת ההצלחות של אפללו, שגם אלבומו הראשון "בא מן השתיקה" הגיע למעמד זהב. בהמשך זכה אפללו בתארים זמר השנה 2007, פרס אקו"ם לשנת 2008 ופרס מפעל הפיס (פרס לנדאו) לשנת 2009.

קובי אפללו כתב והלחין את כל שירי האלבום, כשעל ההפקה המוזיקלית, עמוס בן דוד ("כוכב נולד"). מהאלבום יצאו עד כה ארבעה סינגלים מצליחים: "יש בי אור", "ביום הכי בהיר", "אהבה משוגעת" ו"שכל העולם יידע" דואט עם סגיב כהן.

בראיון שנערך עמו בהשקת האלבום אמר אפללו: "באלבום הראשון היה חשוב לי שיאהבו כל שיר חדש שיצא לרדיו. שלא יגידו: 'הלך לו קלף פעם אחת, אבל שם זה נגמר'. על אחת כמה וכמה זה חזק כשמדובר באלבום שני...הפכתי הרבה יותר בררן. אלבום מצליח כמו 'בא מן השתיקה' הופך לרף גבוה שהשירים החדשים צריכים לעמוד בו".

קובי אפללו, חבר להקת "שמעונה" לשעבר, פרץ לתודעת הקהל עם הלהיט "בא מן השתיקה", שהפך לריקוד עם מצליח עוד בטרם הפך השיר ללהיט רדיו. בהמשך הגיעה ההצלחה בריקודי העם וברדיו עם להיטים נוספים כמו "ים הרחמים", "שיר געגועים", "מה שהלב בחר" ו"אין לי דבר אחר".

בעקבות ההצלחה הפך קובי אפללו לשם מוכר כאחד האמנים המובילים של השנתיים האחרונות בארץ. עם זאת המשיך להתלונן לא פעם ולא פעמיים שלמרות ההצלחה לא מזהים אותו ברחוב.

לאחרונה עלה האלבום "ביום הכי בהיר" להשמעה בשירות החינמי של HOT VOD. במשך חודש ימים מתאפשרת האזנה לאלבום בשירים בודדים או כרצועה מתמשכת אחת, המקבילה להאזנה לדיסק כולו. בתום חודש שידור יהפוך האלבום לתשלום במחיר של 10 ₪ לשבוע.

בימים אלה ממשיך אפללו להופיע ברחבי הארץ עם המיטב משני אלבומיו. ההופעה הקרובה תתקיים השבוע 16.6 יום שלישי במועדון "זאפה" בתל-אביב.