אין תמונה
בדרך לסולד-אאוט ברמת-גן. אלטון ג'ון

נכון ליום ראשון בצהריים 35 אלף כרטיסים כבר נמכרו להופעתו של אלטון ג'ון באיצטדיון רמת-גן ב-17 ביוני, מתוך 47 אלף כרטיסים שמוצעים למכירה בסך הכל. כזכור, בחמש השעות הראשונות נמכרו כ-12 אלף כרטיסים, ובשעה הראשונה למכירה שבר אלטון ג'ון את השיא של לאונרד כהן עם כמות של 5000 כרטיסים.

כמו לאונרד כהן, אם כי בקצב איטי יותר, נראה כרגע כי המופע של אלטון ג'ון נמצא בדרך הבטוחה ל"סולד-אאוט" - מכירת כל הכרטיסים באיצטדיון רמת-גן. ההערכה היא כי עד אמצע השבוע לא ייותרו כרטיסים

רוכשי הכרטיסים למופע עד מוצאי שבת היו לקוחות בנק דיסקונט בלבד, שהעניק חסות למופע. לקוחות הבנק נהנו מיתרון של ארבע ימים ברכישת הכרטיסים על פני הקהל הרחב, שהמכירה עבורו החלה רק במוצאי שבת באתר האינטרנט של משרד הכרטיסים "לאן", ונמשכת היום, מהבוקר, במשרד עצמו ובטלפון.

ללקוחות דיסקונט הוקצו כמעט פי 3 כרטיסים מלקהל הרחב

עקב כמות הכרטיסים הגדולה שכבר נרכשה על ידי לקוחות הבנק ולאור הביקושים הוחלט בהפקת המופע של אלטון ג'ון להקצות להם מספר כרטיסים גדול ממה שתוכנן (30 אלף). כך שבסך הכל עומדים לרשות לקוחות דיסקונט 35 אלף כרטיסים, לעומת כ-12 אלף כרטיסים בלבד, שהועמדו למכירה לקהל הרחב - כמעט פי שלושה מכמות הכרטיסים, מתוך 47 אלף כרטיסים בסך הכל.

המכירה נמשכת גם עכשיו - בקופת "לאן" ברחוב דיזינגוף בתל אביב ובטלפון 03-5247373. כזכור, כל הכרטיסים למופע הם בישיבה. מחירי הכרטיסים ללקוחות בנק דיסקונט נעים  בין 250 ₪ ביציעי האצטדיון ל- 650 ₪ בכר הדשא. לקהל הרחב נעים  המחירים בין 350 ₪ ביציעי האצטדיון ועד 750 ₪ בכר הדשא.