מוש בן ארי מוציא את "לא נשבר", שיר ראשון מתוך אלבום סולו חדש, רביעי במספר, שנתיים אחרי ההצלחה הגדולה של אלבומו "מסע ומתן", שהגיע לאלבום זהב, הצלחה שהובילה להוצאת אלבום ו-די.וי.די בהופעה חיה ולמועמדות לתואר "איש השנה במוזיקה".

כמיטב המסורת של בן ארי מדובר בשיר חזק וגרובי, שמחבר רוק עם השפעות אתניות ומזרחיות ומשדר תחושה של כוח ואופטימיות. הטקסט משלב את האישי החשוף והרגיש בתוך הכללי המתריס והחברתי.

חלק משירי האלבום החדש נכתבו במהלך מסע רענון להודו ולמזרח אליו יצא בן ארי. את האלבום השלם הפיק מוזיקלית אסי איילון, שהפיק גם את "מסע ומתן" ואת אלבום הבכורה של עלמה זהר.

ים המלח, הדרכים הידועות, היא יושב לחלון

את השנתיים האחרונות בילה מוש בן ארי בהופעות בארץ ובעולם, כולל מופע אינטימי ואקוסטי בשם "בגובה העיניים", שרץ ברחבי הארץ ועלה גם מול גמר "האח הגדול", וגם הופעה עם להקת "שבע" ביום ההולדת ה-50 של מדונה.

מתוך ההופעות ברחבי הארץ צמח השיר "ים המלח", שנועד להצלת אוצר הטבע המתכלה ויצא כסינגל לרדיו.

בנוסף השתתף בן ארי ב"הדרכים הידועות", אלבום המחווה ל"חתונה לבנה" של שלום חנוך, בו ביצע את שיר הנושא "הדרכים הידועות".

כמו הקליט בן ארי את השיר "היא יושבה לחלון", במקור של אריק איינשטיין, לאוסף "עבודה עברית2", ואף ביצע אותו במופע הגדול שנערך לאוסף בפארק הירקון בתל-אביב.

מוש בן ארי - "לא נשבר"

יש ימים טרופים / מסביב תימרות עשן / טובל במים עכורים / של שחיתות וריקנות / תקוע בפקקים מאחורי ולפני / בין אלפים תוהים / מחפשים רק חוף מקלט / במים סוערים שוחים והגלים מכים מכים / הם אף פעם לא מוותרים / את רוחי אמונתי להטביע הם רוצים / ושצף של גלים את חרותי לוקחים ובחול הם מכסים

אבל לא נשבר הרי עדיין לא מאוחר / תמיד יהיה לי את מחר / גם אם לרגע זה עולה עולה לי כואב לי / בועט בי / רודה בי / לא, לא נשבר / הרי עדיין פה נשאר / חשוף כמו רוח / לא נגמר גם אם לרגע זה עולה לי / כואב לי / בועט בי / רודה בי / לא, לעולם לא אשבר

והימים חולפים לא משנה מה נעשה / הם אף פעם לא חוזרים / אין שום כסף שיקנה אהבה / אנשים רוצים / מבזבזים את חלומם / ברובד של פחדים / וכל אושרם הוא בנייר, בבנק / הם מייצרים עבדים, אלילים, חללים ריקים / והם אף פעם לא מתמלאים / ממה שהם אוכלים / ממה שהם לוקחים ממה שהם קונים / הם אף פעם לא מחזירים / יש ימים טרופים