להקת תיסלם מוציאה היום לרדיו סינגל חדש בשם "שעמום", השיר יוצא במקביל לסדרת אנימציה בהפקת סלקום, המציגה את כוכבי הלהקה בדמויות מצוירות בהשראת המראה שלהם בשיא הקריירה. הבוקר הגיעו חברי הלהקה להציג בפני התקשורת את תיסלם המצוירת מודל 2009, ובאותה הזדמנות העניקו טעימה מהצפוי בהופעות החיות האמיתיות המתוכננות לזמן הקרוב.

חבר הלהקה יושי שדה מספר כי כבר לפני שלושה חודשים התקבצו חברי תיסלם במטרה להקליט שיר חדש לכבוד האיחוד המתהווה, והשקת הסדרה המצוירת למנויי סלקום. השיר האחד כבר הפך לשלושה שכבר הוקלטו, אך חברי תיסלם מסרבים להתחייב לאלבום אולפן חדש שלם. אם אלבום כזה אכן יוקלט, הוא יהיה הראשון של הלהקה מאז "תיסלם 2" משנת 82'. שנה מאוחר יותר יצא אוסף קטעים נדירים ושירים שלא נכללו עד אז באלבום רשמי, שסיים בפועל את דרכה של הלהקה, ובמהלך האיחוד הראשון של תיסלם בשנת 91' הוקלטו שני שירים חדשים: "פרצופה של המדינה" ו"יש לך אותי".

"אף אחד לא האמין שנהיה במקום בו אנחנו נמצאים כרגע, עם שיר חדש ברדיו ועוד שניים מוקלטים והופעות בדרך", מסביר חבר הלהקה יזהר אשדות, "אז בטח שלא נתחייב שלא יהיה אלבום חדש. האופציה קיימת, ובאותה מידה זה עשוי לא לקרות. אני מציע שכרגע פשוט נהנה ממה שכבר קיים ומכאן נתקדם".

מנהל הלהקה, מירון רכטמן, מוסר: "אף אחד לא קופץ מעל הפופיק. נעשה הופעה קטנה יחסית במועדון זאפה ברמת החייל ב 27 לפברואר, ואז מתוכננות שתי הופעות גדולות יותר במאי במסגרת פסטיבל ישראל בירושלים ובקיסריה. אחר כך נראה מה ילד יום. אם כל הנוגעים בדבר יהיו בעניין של הופעות נוספות מה טוב".

כאמור, כל השירים החדשים והקליפים המצוירים של תיסלם המחודשת יהיו זמינים החל בימים הקרובים ללקוחות סלקום, שבמקביל מתכננת עשר הפקות מקור לשנת 2009 בהן סדרה מוקומנטרית בשם "דנה נמה, דנה קמה", שתימשך שבועיים ומתעדת את דנה אינטרנשיונל בפיג'מה ונעלי בית כלואה בבית מפואר ונתונה לחסדי הבמאי וצוות הצילום.

זהו אינו פרויקט האנימציה המוזיקלי הראשון שיוצא בישראל. בשנה שעברה הושקה הלהקה "באגו דאגו" תחת הסלוגן "הלהקה המצוירת הראשונה בישראל", והקליפים שהוציאה ("תן לה" ו-חבר ערבי") זכו למאות אלפי צפיות ברשת.