אין תמונה
סוף סוף. פיטבול

פיטבול, המפיק והראפר האמריקאי מהמצליחים ביותר בעולם, יגיע לראשונה לישראל  ויופיע בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב ב-12 באוגוסט 2013.

פיטבול נחשב למלך שיתופי הפעולה ואחראי לשורת להיטי דאנס-היפ הופ ארוכה, הכוללת חיבורים לכריסטינה אגילרה, אנריקה אגלסיאס, אפרוג'ק, שאקירה, ג'ניפר לופז, כריס בראון, Pharrell, מארק אנתוני, הראפר T Pain, שון פול, Ne-Yo ועוד. בין הלהיטים גם כמה להיטי ענק ששרפו את רחבות הריקודים והובילו את המצעדים ברחבי העולם כמו "Dance Again" עם ג'ניפר לופז, "Get It Started" עם שאקירה ו-"I Know You Want Me",

כרטיסים: כמות מוגבלת של 1000 כרטיסים ראשונים תימכר ב-259 ש"ח, אחר כך המחיר יעלה ל-299 ש"ח. כרטיסי VIP: 550 ש"ח. המכירה תחל ביום חמישי, 2.5, החל מהשעה 10:00 עד 12:00 תהיה מכירה מוקדמת דרך האתר של פיטבול בלבד. החל מהשעה 12:00 תיפתח מכירה גם באתר של קופות תלאביב ובטלפון 2207*.

 

פיטבול, ששמו האמיתי הוא ארמנדו כריסטיאן פרז, שחרר עד היום שבעה אלבומים, מהם מכר עד היום 5 מליון עותקים ו-40 מליון סינגלים ברחבי העולם. להיטיו הגיעו למקום הראשון ביותר מ-15 מדינות והקליפים שלו חצו את רף 3 מיליארד הצפיות ברשת. סיבובי ההופעות הבינלאומיים שלו בארה"ב, קנדה, אירופה, יפן ואוסטרליה כוללים עשרות מופעים שכל הכרטיסים אליהם נמכרים מראש.

פיטבול נוהג לככב ברבים מטקסי הפרסים של עולם הפופ, ונותן בהם הופעות בלתי נשכחות. אלבומו האחרון של פיטבול "Global Warming", שיצא בשנה שעברה, כלל את השיר "Back in Time" ששימש בפסקול הסרט "גברים בשחור 3". באלבום זה המשיך לשתף פעולה עם ג'ניפר לופז בלהיט "Dance Again" שהגיע לראשי המצעדים ואף הוביל במקום הראשון בחמש מדינות. לאחרונה שחרר פיטבול את הדואט "Feel This Moment" עם כריסטינה אגילרה.

על הפקת המופע אחראית חברת "פלאג פרודקשנס" של אילן אלקיים, שאחראי להבאתם ארצה של ליידי גאגא, מארק רונסון, LMAFO, ניין אינץ ניילס, פיית נו מור, MGMT , פט שופ בויז ועוד.