אין תמונה
מס' 8 בעולם. סטיב איוקי

דיג'יי סטיב איוקי, "הילד הרע" של עולם ה-EDM, המדורג מס' 8 בעולם, חוזר לישראל, ויופיע ב-7 בפברואר יום שישי החל מחצות בביתן 1 בגני התערוכה בתל אביב. בהפקה מבטיחים הופעה "בלתי נשכחת, עם עוגות מתעופפות, שייט מעל הקהל בסירות מתנפחות ומזרוני ים, שפריצים של שמפניה ותותחי קרח".

שנת 2013 היתה עמוסה מאוד עבור איוקי, שהופיע במהלכה כ-250 פעמים ברחבי העולם והשתתף בפסטיבלי EDM נחשבים, בניהם "TomorrowWorld" ארה"ב אותו סגר, "Tomorrowland" בלגיה, "Creamfields" באנגליה ופסטיבל ה"Ultra" שבקרואטיה, שגם אותו חתם.

איוקי,36, יליד קליפורניה ממוצא יפני, החל לתקלט בגיל 19 והקים ב- 1996 את מותג האלקטרוניקה "Dim Mak Records", בו חתומים בין היתר "אינפקטד מאשרום" החל מראשית שנת 2012. במרץ 2013 הגיע איוקי עם אינפקטד לשתי הופעות בישראל, להן אזלו הכרטיסים מראש.

12 מועמדויות לפרסי "גראמי"

ברזומה של איוקי 12 מועמדויות לפרסי ה"גראמי", ביניהן בקטגורית אלבום הדאנס-אלקטרוניקה של השנה על אלבומו מ-2012 "Wonderland", שכלל שיתופי פעולה עם LMFAO, אפרוג'ק ,טייסטו, וויל איי אמ וקיד קודי. כרמיקסר הוא מיקסס את "חמישיית ג'קסון", דרייק, קנייה ווסט, אמינם, הקילרס, לני קרביץ, סנופ דוג, לינקין פארק, בלאק אייד פיז ועוד

את החימום לאיוקי יספק דיג'יי Deorro, שיגיע לישראל לראשונה. למרות גילו הצעיר Deorro נחשב לאחד הדיג'יים המבוקשים ביותר בסצנת ה-EDM בארה"ב, ושתף פעולה עם דיפלו, צ'אקי, Makj וכמובן איוקי.

את איוקי מביאים לארץ המפיקים אורן ישולה, זיו מוסרי ואיציק שילה.

כרטיסים: 260 ₪. לגילאי 18 ומעלה.

אין תמונה
חבר של אינפקטד. סטיב איוקי