הבקסטריט בויז (צילום: Carlos Alvarez, GettyImages IL)
היסטריה. הבקסטריט בויז בדרך לישראל | צילום: Carlos Alvarez, GettyImages IL

כמה מעריצים ומעריצות יש ללהקת "הבקסטריט בויז" בישראל, וכמה מהם מוכנים לשלם מאות שקלים כדי לצפות באלילי הנעורים שלהם משנות ה-90'? הרבה יותר ממה שמישהו העלה בדעתו.

הבוקר נפתחה מכירת הכרטיסים להופעה השנייה של "הבקסטריט בויז" בישראל, ותוך חצי שעה בלבד נמכרו שמונת אלפים הכרטיסים אליה.

ההיסטריה של הקהל לכרטיסים גברה הפעם, אחרי ששמונת אלפים הכרטיסים להופעה הראשונה אזלו תוך שעה וחצי. כיוון שאתר האינטרנט לא עמד בעומס צבאו על הקופות הפיזיות מאות מעריצים.

המעריצים התנפלו כבר מ-10:00

ההתנפלות של המעריצים על הכרטיסים התחילה כבר מהשעה 10:00, ומי שניסה להיכנס לאתר המכירות, נתקל לרוב בהודעה שלא ניתן להתחבר אליו. בהפקת המופע הסבירו שגם הפעם המעריצים "פקקו" את האתר, שיכול להכיל בו זמנית רק אלפיים איש. לכן ניתן היה להיכנס ולרכוש כרטיסים רק כאשר מישהו שכבר נמצא באתר מפנה את מקומו.

עוד ב-mako מוזיקה:

בנוסף, אתר המכירות היה הבוקר עמוס במיוחד, כיוון שבמקביל ל"בקסטריט בויז" הוא מוכר כרטיסים גם למופע של אייל גולן, שרית חדד וניקוס ורטיס באיצטדיון בלומפילד, והשלושה הכריזו בדיוק הבוקר על פתיחת הופעה שנייה.

לאור ההיסטריה סביב הכרטיסים ל"בקסטריט בויז" והבאז העצום שיש סביב הלהקה בישראל בימים אלה, עולה מיד השאלה האם צפויה הופעה שלישית, או האם אחת ההופעות תעבור לאיצטדיון בלומפילד או למיקום אחר. מהפקת המופע נמסר שנכון לעכשיו עוד לא עוסקים בכלל בשאלות האלה ולא מדברים על הופעה נוספת שלישית. זה מובן - הם כנראה מנסים להתאושש מההלם החיובי.

אתם מחליטים, מה השיר הכי טוב של הבקסטריט בויז