בריאן ווילסון, הביץ' בויז (צילום: Alexandra Wyman, GettyImages IL)
ועל חוף גורדון שמעת? בראיין ווליסון, הביץ' בויז | צילום: Alexandra Wyman, GettyImages IL

להקת הביץ' בויס תגיע לישראל במהלך שנת 2015 ותופיע לראשונה בתל אביב. כרגע המופע צפוי להתקיים בהיכל נוקיה, כך נודע ל-mako. הלהקה עם הסולן הנצחי בראיין ווילסון היתה אמורה להופיע בישראל כבר ב-5 ביולי הקרוב, אבל נאלצה לבטל את התאריך בגלל שנקראה להופעה בוושינגטון באירוע של הנשיא אובמה, ביום העצמאות האמריקני שיחול ב-4 ביולי.

עם זאת, יש ל"ביץ' בויז" חוזה חתום עם מפיק ישראלי, והם צפויים לממש אותו בשנה הבאה - הלהקה אמורה לנחות כאן במהלך שנת 2015, כאמור להופעה אחת בהיכל נוקיה בתל אביב, כיוון שמופע שלה מיועד לאולמות ולא לאוויר הפתוח. היכל נוקיה הממוזג עם הכיסאות צפוי להעניק לקהל הותיק של ה"ביץ' בויז" חוויית צפייה מהנה.

כזכור, לקראת סוף שנת 2011 הודיעה להקת "הביץ' בויז" על איחוד לכבוד חגיגות יובל ה-50 להקמתה. ב-2012 הם הוציאו את האלבום "That's Why God Made the Radio" ויצאו לסיבוב הופעות בינלאומי, שכלל בשלב הראשון 50 מופעים, ונמשך עד עצם היום הזה.

הביץ' בויז במופע 50 שנה ללהקה

"הביץ' בויז" ("נערי החוף"), שהוקמה על ידי האחים ווילסון ובן דודם מייק לאב ב-1961, הייתה אחת מלהקות הרוק האמריקאיות המצליחות אי פעם, שנודעה בזכות ההרמוניות הקוליות הייחודיות, ההפקות המוזיקליות המיוחדות של להיטיה והאווירה הקיצית של הגולשים והנוער בחוף המערבי של ארה"ב.

לשיאה היצירתי הגיעה הלהקה באלבום "Pet Sounds" שיצא בשנת 1966 והיווה השראה לאלבום מיתולוגי אף ממנו - "סרג'נט פפר" של הביטלס.

בין להיטיהם הגדולים: I Get Around, Surfin' usa, Don’t Worry Baby, California Girls, Wouldn’t It Be Nice, God Only Knows, Good Vibrations, Forever, You’re Welcome.

בזכות כל אלה צברו הביץ' בויז מיליוני מעריצים ברחבי העולם ואלבומיהם נמכרו בעשרות מיליונים עד כה. עד היום ממשיכים שירי הביץ' בויז להיות מושמעים, בעיקר בקיץ, בתחנות רדיו מסביב לגלובוס.