לפני כשעה נפתחה מכירת הכרטיסים להופעת הענק של עומר אדם באצטדיון סמי עופר שבחיפה. במשך הזמן הקצר הזה הספיק האתר לקרוס בעקבות מספר הכניסות העצום. עשרות אלפי אנשים נאלצו לחכות בתור כדי להיכנס אליו ולהבטיח לעצמם מקום באירוע שיכיל 30 אלף איש. רבים מהם לא הספיקו וקיבלו לאחר שעה את ההודעה שכל הכרטיסים נמכרו.

במהלך סוף השבוע האחרון דווח כי הזמר מתכנן להעלות את המופע הגדול בקריירה שלו, אך רק אמש הידיעה אושרה באופן רשמי באמצעות פוסט שהעלה אדם לרשתות החברתיות. המופע, שנושא את שם הלהיט האחרון שלו ("שני משוגעים"), יעלה ב-24.5 (חמישי). במקביל, עומר נערך לסיבוב ההופעות שלו בארה"ב, שיפתח במהלך החודש.

סמי התקשר אלי לשאול לשלומי ושאל מה עם המשוגע השני ..אמרתי טוב תודה בסדר איך אנחנו יכולים לעזור ? הוא אמר לי בואו לשמח את הצפון .. אמרתי לו בשמחה תן לנו לחזור מארהב וננחת אצלך באצטדיון רק תדאג שיהיה מלא .. אז חברים וחברות להתעורר על עצמכם בבקשה תכוונו שעונים למחר שעה 10:00 בבוקר . תוציאו את נעליי הפקקים שימו מגנים ובואו נשתגע כולם ביחד כמו שני משוגעים .. 24.5 משחק השנה בסמי עופר #מכבדאתכםאוהבאתכםמעריךאתכם

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on

המוני המעריצים של הכוכב לא מצליחים להיכנס לאתר, גם כאלה שעמדו בתור במשך זמן רב. תוך כשעה המופע הוכרז כסולד אאוט. על פי מקורות, ייתכן שזאת לא תהיה ההופעה היחידה של עומר באצטדיון סמי עופר ושבקרוב הוא צפוי להכריז על תאריכים נוספים בהם יופיע באצטדיון.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, מסר: "אין תגובה".