"מאחורי הקלעים - 23.6" ליאור עקיבא (צילום: אורטל דהן)
בדרך למילואים במג"ב. ליאור עקיבא | צילום: אורטל דהן

"הקלטתי את הקאבר הזה והחלטתי להשתגע אז הוצאתי אותו", אומר ליאור עקיבא, יוצא כוכב נולד, שהקליט גרסה משלו להמנון התוכנית "חי בלה לה לנד". "רק עכשיו יצא הפלייבק, לא היה אותו בשום מקום, אז יכולנו עכשיו להקליט. עשיתי את זה סתם בשביל הכיף".

-אהבת את התוכנית?
"כמו כולם ראיתי את התוכנית והיו לי שני פייבוריטים - דודו אהרון ואלון דה לוקו, ושמחתי כשדה לוקו לקח. גם ג'ולייטה היתה מדהימה והגיע לה. השיר שלהם מדבר אלי ורציתי לשמוע איך אני נשמע בלהיט הזה, שעכשיו הוא בכל מקום".

כזכור, הוציא ליאור עקיבא קאבר ללהיט מפורסם אחר - "עדיין ריק" של לידן דנינו. כמו כן שחרר את שיר הפופ הים תיכוני "אלה-הופה" וסיפר בראיון ל-mako על תיק האימוץ שלו, אותו עדיין לא פתח.

התארח בהופעה של קובי פרץ

הצצה ליו טיוב מגלה שליאור עקיבא גם הספיק להתארח בהופעה של קובי פרץ. "פניתי לאמרגן של קובי פרץ וסיפקרתי לו כמה הלהיט שלו 'כמה אהבה' קידם אותי ב'כוכב נולד'. הוא שמח לפנייה שלי והזמין אותי להופיע עם קובי בהופעה למפעל הפיס במעלות. אחר כך ראיינו אותי בתוכנית 'לב העניין' של הערוץ הראשון, הראו קטע מההופעה וראיינו אותי על ניסיון הפריצה שלי לשוק המוזיקה בזמן שאני עדיין גר בצפון, בנהריה".

-מה התוכניות להמשך?
"כרגע אני עובד על שני סינגלים חדשים שצפויים לצאת בקרוב. ויש את השיר שלי 'אלה-הופה' שצריך עוד לדחוף אותו, זה סינגל שיכול היה להצליח יותר ממה שקרה איתו".

-אגב, איפה אני תופס אותך?
"ממש עכשיו אני בדרך לשירות מילואים במג"ב, אימון של שבוע בעפולה".