סטטיק הכריז באופן רשמי על אלבום הסולו שלו "לירז", ביום חמישי האחרון. כוכב הפופ והראפר חשף גם את עטיפת הפרויקט המדובר ויכול מאוד להיות שהוא שתל רמזים לשירים באלבום. בתמונה, סטטיק יושב על כיסא שמורכב מדפים מקומטים שמלאים בטקסטים.

אחרי שאימצנו את העיניים שלנו כל סוף השבוע, קלטנו לא מעט מהשורות שכתובות שם, אבל חשוב לציין שיכול להיות שמדובר בתרגיל לסקרנים ובסוף אותן שורות הונחו שם בכוונה ולא יהיו בחלק מהשירים. השורה הכי מעניינת היא ללא ספק זו שכתוב בה: "אמרו עליי הכל ... ונהניתי … אנחנו עסוקים בדשא של ... ואם אנחנו ניפגע ... חשוב לי אהבה...", שנשמעת כמו משיר ביקורתי על התקשורת וההייטרים של סטט בוי.

אלה שאר השורות שהצלחנו לקלוט מעטיפת האלבום החדש של סטטיק, לירז.

  1. "נשבע את סופרסטארית, אני אוהב, שיגעת את בעל הבית הוא ייעלב, נשבע את סופרסטארית". 
  2. "איך שהיא לוחשת … אני קורא לה בילי אייליש, לא מוזג לה מים היא שותה רק אייריש, יודעת בעל פה".
  3. "השיחות איתך עושות לי את היום, אין מה להירדם כי איתך זה חלום, ברקע שמנו סרט, שאפחד לא רואה, גם אמא שלי אומרת".

כשסטטיק חשף את עטיפת האלבום, חשפנו כאן שהאלבום אמור לכלול 15 שירים ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון הוא יצא בפברואר הקרוב. בנוסף, כפי שנחשף ב-mako מוזיקה, סטטיק הקליט שיר יחד עם אודיה שבהמשך ירד מהפרק ובמקומו הקליט את "הפשע המושלם" עם עדן בן זקן. שיתוף פעולה נוסף שהוקלט וצפוי להיות באלבום של סטטיק הוא עם איתי לוי. בנוסף לאלבום, לסטטיק צפויה עבודה על המופע החדש שלו, איתו הוא צפוי לצאת לדרך בשנה החדשה. כפי שפורסם לראשונה ב-mako עלות המופע יעמוד על כ-50 אלף שקל.