אין תמונה
רגלי צפרדע. סלימי

להיט הפופ העכשווי הכי מגניב כרגע הוא "Wake Up" של הזמר הצרפתי הסנסציוני (שלא מסתיר שהוא גיי, נהפוך הוא), סלימי בן ה-20. ובכן, אחת מהשתיים: או שתתאהבו בו מיד, תטענו בתוקף שהוא התשובה הצרפתית למיקה, ותרצו להיכנס היישר לתוך הקליפ המשעשע והילדותי שלו. או שפשוט תרצו לא לשמוע את הזמר המוזר הזה, ששר בעגה מוזרה בקול של ילדה, עד שקשה עד בלתי אפשרי לעקוב אחרי המילים.

כך או כך חייבים להודות, סלימי, שנראה כמו בן דודו או אחיו האבוד של פרינס, לא ישאיר אתכם אדישים. באנגליה, צרפת ואירופה כבר מכנים את הבחור "מיקה החדש" (בגלל הפלצט) ואלבום הבכורה שלו "Paint Your Face" ("צבעו את הפנים") יצא בלייבל החדש של פרז הילטון (איך לא) ומגיע לארץ כבר השבוע.

זעזע את מעריצי בריטני עם קאבר ל"וומנייזר"

סלימי שנראה ווירדי מכל כיוון שתסתכלו עליו, הספיק לזעזע את מעריצי בריטני עם הקאבר שלו ל"וומנייזר" שלה, אותו לקח לכיוון פולקי רגוע יותר ומשם הדרך נסללה לאחת מפצצות הפופ המתקתקות (בשני המובנים) של השנה הקרובה.

"כשהייתי צעיר", מספר סלימי, "אף פעם לא הייתי מעריץ של מוזיקה צרפתית. הקשבתי לביטלס, לאלטון ג'ון ולדיויד בואי. אנגליה היא השפעה גדולה, אני אוהב את המוזיקה". ואכן נראה שסלימי מתכתב עם הסגנון של לילי אלן הבריטית, וכמוה גם הוא לא ממש שם פס על העולם. בלהיט העכשווי הוא שר על עוגה, על כך שאין לו שרירים, שהוא יכול להיות מגעיל ושנמאס לו לשמוע על המשרד, על קולגות ועל ביזנס, ומטיף שכדאי לחלום קצת כמוהו.

בינתיים על פי נתוני המכירות היפות נראה שהבחור יכול להמשיך לחלום ובניגוד לשם השיר דווקא לא לרצות להתעורר.