פסטיבל "לוליפופ" יעלה השנה בפעם הראשונה ב-1.8 (רביעי) בלייב פארק ראשון לציון. במרכזו של אירוע הפופ הגדול, שבמהלכו יופיעו כמה מהשמות החמים בארץ, יעלו לבמה ג'ייסון דרולו וריטה אורה לשני מופעים עמוסים בלהיטים.

ג'ייסון, שפרץ לתודעה ב-2009 עם השיר "Whatcha Say", הפך בעשור האחרון לאחד הכוכבים הגדולים של תעשיית המוזיקה העולמית בזכות רפרטואר להיטים מפואר, שכולל בין היתר את "Wiggle", "Want to Want Me", "Swalla" ו-"Tip Toe". בין שיתופי הפעולה הרבים שלו, דרולו סימפל את בלקן ביט בוקס בהמנון המסיבות "Talk Dirty".

ריטה אורה הצליחה בשנים האחרונות לבסס את מעמדה כאחת הזמרות הפופולריות בבריטניה ובעולם כולו בזכות שרשרת להיטים והשתתפותה כשופטת בכמה מתכניות השירה הנצפות ביותר. בנוסף, היא כיכבה בקמפיינים של מותגי אופנה מובילים, הנחתה טקסי פרסים וכיכבה בסדרות טלוויזיה ובקולנוע. היא צפויה לבצע בארץ להיטים כמו "R.I.P", "I Will Never Let You Down", "Anywhere", "Hot Right Now".

בפסטיבל יופיעו גם אמנים מקומיים כמו פלד, עדי אולמנסקי, ערוץ הכיבוד ואליעד נחום שיארח את אקסום. מחירו של כרטיס לאירוע הוא 335 ש"ח והמכירה תיפתח הערב בשעה 18:00. ניתן לרכוש את הכרטיסים דרך האתר. מחזיקי אמריקן אקספרס ולאומי קארד יהנו מכרטיסים בעלות של 275 ש"ח בלבד החל ממחר.