אביב גפן שחור לבן (צילום: גבריאל בהרליה )
פילהרמוני. גפן | צילום: גבריאל בהרליה

אביב גפן יופיע עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בקונצרט מיוחד וחד פעמי, בו יבוצעו שיריו הגדולים בליווי התזמורת. המופע יתקיים בהיכל התרבות בתל אביב ב-23 בנובמבר 2013, מוצאי שבת, בשעה 20:30.

גפן נחשב לאחד מכוכבי הרוק הגדולים בארץ, וברזומה שלו עשרות שירים שנכנסו לקלאסיקה המקומית. במפגש עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית צפויים שיריו לקבל עיבודים חדשים בידי המעבד המוזיקלי אילן מוכיח, אשר גם ינצח על הקונצרט.

הקונצרט מהווה חלק מהשקת העונה ה-78 של הפילהרמונית הישראלית, אשר חזרה במאי 2013 למשכן הקבע שלה, היכל התרבות בתל אביב, שבימתו אירחה מאז 1957 כמה מהשמות ומההרכבים הגדולים בעולם.

אביב גפן: "אני מגשים חלום, הסיסמאות יישארו בחוץ"

"לאחר ניסיון של שנים לחבר את התזמורת הפילהרמונית ליצירות שלי זה סוף סוף קורה", אומר גפן. "הפילהרמונית היא אחת התזמורות המוערכות בעולם וכאחד שמשלב תזמורות כמעט בכל שיר, זו הולכת להיות מבחינתי סוג של סגירת מעגל והגשמת חלום. בערב חד פעמי כמו זה אשאיר את האיפור, הלבוש והסיסמאות מחוץ להיכל התרבות ואתן מקום למלודיות וההרמוניות לדבר".

אבי שושני, מזכ"ל הפילהרמונית הישראלית מוסיף: "זוהי הפעם הראשונה שהתזמורת הפילהרמונית הישראלית משתפת פעולה עם אביב גפן ואנחנו שמחים מאוד ללוות את אביב ואת יצירותיו. אין לי ספק שהשילוב הדרמטי בין מוזיקה קלאסית לז'אנר הרוק שאביב מייצג יהיה מרהיב ויקנה לקהל חווית מוזיקלית בלתי נשכחת".

מחירי הכרטיסים 120-430 ש"ח. להזמנות: 03-7626666 / *9080 / 1-700-70-30-30