מילים ולחן: נינט טייב הפקה מוזיקלית: יוסי מזרחי בימוי: לורן בריאן

"אם אתם לא מזהים את השם נינט טייב באופן מיידי, יש דבר אחד בטוח - אתם לא גרים בישראל". כך נפתחה הכתבה על הקליפ החדש של הזמרת באתר Diffuser האמריקאי. ואולם הפעם, נדמה שפניה לא מופנות רק לקהל הישראלי שמכיר אותה כבר שנים - היא כותבת באנגלית, מערבת גורמים בינלאומיים ביצירתה ומופיעה מעבר לים. אפילו את הקליפ החדש שלה היא צילמה בברצלונה, כשהגיעה לשם להופעה בפסטיבל פרימוורה, מוסד של מוזיקה אלטרנטיבית. עכשיו כשהיא בניו יורק, מי יודע לאיזה שיאים חדשים היא יכולה להגיע.

"Paper Parachute" הוא שם השיר הראשון שיוצא מאלבומה החמישי, שנכתב כולו באנגלית - בדומה לאלבומה השלישי שיצא לפני כמעט ארבע שנים. מאז היה עוד אלבום מעולה בעברית, "כל החיות ידעו", שיר בערבית והשתתפות בפרויקט הכוויתים של דודו טסה, סיבוב הופעות הרפתקני עם הצ'לנית מאיה בלזיצמן וסינגל אחד שעורר סערה, "מה קרה". אך בזמן שכל זה קרה, מסתבר שנינט הספיקה גם לעבוד על האלבום החדש, שצפוי לצאת ב-2016, בישראל וגם בארה"ב. 

השיר החדש מלווה בקליפ לא שגרתי. נינט הסבירה אותו בפשטות: "הבמאי שאל אותי עד כמה רחוק הוא יכול ללכת עם הוויזואליה של הווידאו, וכפי שאפשר לראות, תשובתי היתה 'עד כמה רחוק שתוכל לדמיין'. רצינו ליצור רגעים מטרידים - רגעים שיתאימו למילים ולמנגינה בואפן מושלם. בקליפ הזה אני יצור מוזר שרק רוצה לקרוע את עורו מעליו". הקליפ יוצא לקראת שתי הופעות של נינט בניו יורק, האחת במלון מק'קיטריק ב-5.10, והשניה במועדון ה-Fat Baby ב-14.10. 

נינט (צילום: יריב פיין וגיא כושי,  יחסי ציבור )
נינט | צילום: יריב פיין וגיא כושי, יחסי ציבור