האחים גת מנגנים עם השיניים (צילום: אורטל דהן)
הכי מושמעים. האחים גת | צילום: אורטל דהן

רגע לפני גמר "הכוכב הבא", מפרסם שירות המוזיקה הסלולרי "Musix" של פלאפון נתוני השמעות מסכמים, לפיהם צברו מתמודדי "הכוכב הבא" כ-350 אלף האזנות לביצועים השונים לאורך כל העונה, אותן צרכו עשרות אלפי משתמשים.

Musix ליווה את המתמודדים לכל אורך העונה והכין עבור כל מתמודד את הפלייליסט האישי שלו עם כל ביצועיו בכל העונה. השירות מפרסם את דירוג הפיינליסטים המושמעים ביותר לקראת גמר. לפי הנתונים האחים גת הם המתמודדים המושמעים ביותר לאורך העונה כולה. למקום השני הגיע אביתר קורקוס, אחריו טינה איברגימוב ובמקום הרביעי רינת כהן.

אביתר קורקוס ראש בראש מול אייל גולן

הביצוע המואזן ביותר ב-musix מבין הביצועים של רביעיית הגמר הוא הביצוע של של אביתר קורקוס לשיר "לוחמת" שהגיע למקום הראשון במצעד השירים. עוד נמצא כי בתקופה התוכנית זכה השיר בביצוע המקורי של אייל גולן ל- 53 אחוז מההשמעות, לעומת 47 אחוז, שבחרו להאזין לקאבר של קורקוס.

למקום השני הגיע הביצוע של האחים גת לשיר "Sounds of Silence" ולמקום השלישי "Hero" של רינת כהן. את המקום הרביעי תפס השיר "אבא" של טינה איברגימוב.

ברשימת חמשת השירים הכי אהובים של כל מתמודדי התוכנית (לא רק רביעיית הגמר), נמצא רק פיינליסט אחד - אביתר קורקוס. את המקום השני תופסת ענבל בקמן עם השיר "סוד" ודונדיט ג'ון עם השיר "Let her go". אחריהם נמצאים אליאס מלייב עם "דברים שרציתי לומר" ועומר דץ עם "אור גדול".

>> מה ישירו הפיינליסטים בגמר "הכוכב הבא"