אין תמונה
סאטומי מאצוזאקי זה לא שם של אוטו יפני. Deerhoof

להקת האינדי-רוק דירהוף (Deerhoof) מסן פרנסיסקו, עם הסולנית והבסיסטית היפנית סאטומי מאצוזאקי, מגיעה לישראל ותופיע בבארבי תל אביב ב-15 בדצמבר יום שלישי.

דירהוף, שחיממה את בלר בהופעת האיחוד שלה בקיץ האחרון, פועלת מאז שנות ה-90' והוציאה עד כה 10 אלבומים ו-7 סינגלים. כמו כן התארחה הלהקה באלבומים רבים ובפס-קול אחד. חברי הלהקה הנוספים הם ג'ון דיטריך (גיטרה), אד רודריגז (גיטרה) וגרג סונייר (תופים).

קשה להגדיר את הסגנון של דירהוף, כשתחת המטרייה של "אינדי-רוק" מתערבבים רוק-קלאסי, ג'אז-פופ, מוזיקה קלאסית ונויז. המוזיקה הלא קונבנציונאלית הזו, בה כל שיר הוא בבחינת מעין הרפתקה חדשה, הוגדרה על ידי מבקרים כ"חדשה באופן בולט ומוכרת מאוד בו זמנית".

"המציאו ז'אנר משל עצמם"

אלבום הבכורה של דירהוף,  באמצע הניינטיז, קטלג אותם כ"יותר מדי רעש לפופ" ו"יותר מדי פופ לרעש". אבל יש המגדירים אותם ככאלה שיצרו "ז'אנר משל עצמם", עם שילוב של מלודיות, כוח וחספוס, כשהחוק היחידי שלהם הוא שאין חוקים.

בהמשך הגיעו האלבומים Apple O' ב-2003,  "Milk Man" ב-2004, שהוגדר כסוריאליסטי, "Friend Opportunity" ב-2007 ו-"Offend Maggie" ב-2008. בכולם הם נשארו אופטימיים ונאמנים לעצמם, למוזיקה ולקהל.

את דירהוף מביאה לישראל חברת ההפקות נרנג'ה. מחיר כרטיס להופעה יעמוד על 169 ש"ח. כרטיס משולב עם ההופעה של האנה הקלברג ב-18 בנובמבר יעלה 239 ש"ח.