אין תמונה
הצטרפתי לגאגא של אוהד נהרין. ליידי גאגא

עכשיו זה רשמי. ליידי גאגא, אושיית הפופ הלוהטת של השנה האחרונה, תגיע לישראל להופעה חד פעמית במסגרת אירועי פסטיבל Non stop music בגני התערוכה בתל אביב. את האירוע תפיק חברת פלאפון לרגל פתיחת המיזם המוזיקלי החדש שלה Musix. האירוע יתקיים ב 19 וב 20 באוגוסט, וישלב הופעות של אמנים מקומיים ובינלאומיים.

מתחם המופעים, בחצר ביתן 1 של גני התערוכה, יפעל מדי יום משתיים וחצי בצהריים כאשר ההופעות יתקיימו מארבע וחצי אחר הצהריים ועד 11 בלילה. מלבד ליידי גאגא, שהופעתה מיועדת להיות הדובדבן שבקצפת, יגיעו מחו"ל ההרכבים "Simple plan", "Kaiser Chiefs", ו- Luciano, שיופיעו לצד אביב גפן (שיארח את מוניקה סקס), סינרגיה, מרסדס בנד, שב"ק ס' (שיארחו את הדג נחש), מופע הארנבות של ד"ר קספר, היהודים, התקווה 6 ועוד. לקוחות פלאפון יוכלו לרכוש כרטיס לשני ימי המופעים ב 199 שקלים, בעוד לקהל הרחב ימכרו כרטיסים במחיר 319 שקלים. ניתן יהיה לרכוש כרטיסים גם ליום הופעות בודד במחיר של 149 שקלים ללקוחות החברה ו 229 שקלים לקהל הרחב.

מי מטפח שמועות שליידי גאגא היתה בעבר גבר?

סימפל פלאן הופעה 3 (צילום: עודד קרני)
סימפל פלאן חוזרים לעוד סיבוב | צילום: עודד קרני

ליידי גאגא, או בשמה האמיתי סטפני ג'ואן אנג'לינה גרמנוטה, בת 23 בלבד, נולדה בניו יורק למשפחת מהגרים מאיטליה. את שם הבמה שלה אמצה מהלהיט "רדיו גאגא" של להקת קווין, אותה העריצה מילדות. כמו פרדי מרקיורי, הסולן המנוח של ההרכב המיתולוגי, גם ליידי גאגא מטפחת פרסונה בימתית מוחצנת וגדולה מהחיים הכוללת שימוש באלמנטים של מיניות מטושטשת, וטיפוח השמועות לפיהן הייתה בעבר גבר ושינתה את מינה.

כל זה לא מנע מאלבום הבכורה שלה "The fame" להפוך רב מכר ענק, שהזניק לפסגות המצעדים בכל העולם להיטים כמו "Just dance", "Pocker face" ו"פפראצי". גאגא תגיע לארץ כחלק מסיבוב ההופעות שלה "The Fame Ball Tour ", וייתכן שזו תהיה הזדמנות אחרונה לקהל הישראלי לצפות בה מקרוב במתחם אינטימי יחסית, לפני שתדלג לליגה הבינלאומית של אמנים ממלאי אצטדיונים.

עוד אורחים שאינם קוטלי קנים ויופיעו באירוע הם ה " Kaiser Chiefs", הנחשבים לאחד מהרכבי הבריט פופ המובילים בבריטניה בשנים האחרונות ומכרו עד כה יותר משלושה מיליוני עותקים מאלבומיהם.

להקת "Simple plan", הרכב פופ פאנק קנדי, שכבר הופיע בארץ בדצמבר האחרון, וידוע בהופעותיו החיות משלבות אנרגיה סוחפת והמנוני גיטרות קליטים, ופרויקט Luciano הנחשב לאחד ממופעי הדאנס האלקטרוני המובילים באירופה כיום, בניצוחו של המוזיקאי יליד צ'ילה (שגדל בשווייץ) לוצ'יאנו ניקולט.