"מי שמאמין לא מפחד", שירו של אייל גולן, נבחר ללוות את קמפיין נבחרת ישראל במהלך השנתיים הקרובות במוקדמות יורו 2012. השיר יושמע בכל משחק בית רשמי של נבחרת ישראל וילווה את  הקמפיין הפרסומי הכולל של הנבחרת במדיות השונות.

אייל גולן פרומו חדשה (צילום: אלוני מור)
פעם כדורגלן תמיד כדורגלן. אייל גולן | צילום: אלוני מור

אייל גולן , נבחרת ישראל והמאמן לואיס פרננדס ישתתפו בצילומי קליפ התלת מימד הראשון המופק בישראל. הקליפ יצולם במצלמת 3D מקצועית של Panasonic ששימשה את הבמאי ההוליוודי ג'ימס קמרון במהלך צילומי הסרט "אוואטר".

קליפ התלת מימד שנבחר ללוות את קמפיין הנבחרת במהלך השנתיים הקרובות במוקדמות יורו 2012 יצולם בשבוע הבא. עד היום צילומי התלת מימד בישראל בוצעו באמצעות טכנולוגיה מיושנת יחסית של סינכרון בין שתי מצלמות רגילות. לצורך צילומי הקליפ ארגנה חברת "יורוקום תקשורת דיגיטלית", נציגת Panasonic בישראל את מצלמת התלת מימד HD המקצועית.

חלק מהקליפ יצולם בזמן המשחק מול מלטה

הקליפ יצולם באצטדיון רמת גן במהלך ההכנות של הנבחרת לקראת המשחק נגד מלטה ובמהלך המשחק עצמו שמתקיים ב- 2.9. בבסיסו של הקליפ ניתן יהיה לראות מגוון אפקטים חזותיים ייעודיים לתלת מימד וצילומים של שחקני הנבחרת והמאמן לואיס פרננדס בזוויות שמעצימות את חווית התלת מימד.

"החיבור בין נבחרת ישראל, אייל גולן וטכנולוגיית התלת מימד, שאט אט כובשת את מסכי הפלזמה בסלון הביתי, הינו חיבור מנצח שלבטח יגביר את התהודה לכל אחד מהשותפים למהלך", אומר מוטי אלמליח, מנכ"ל יורוקום תקשורת דיגיטלית.

>> יסמין לוי בשיר חדש וחידוש ללהיט ממהדורה מיוחדת של האלבום "Sentir"