מופע המחווה המסורתי לזכר מאיר אריאל ז"ל, נדחה לאור המצב הבטחוני והתמשכות המלחמה בעזה, מתאריך 11 באוגוסט לתאריך 15 בספטמבר, כך מודיעה משפחת אריאל, שמפיקה את האירוע. כל מי שתמך בקיום המופע ורכש כרטיס באתר "הד סטארט" יוכל להשתמש בו גם במועד החדש. המיקום לא השתנה: קיבוץ רגבים שבאיזור חדרה, אבל הקונספט "שרים מאיר אריאל בט"ו באב" כבר לא רלוונטי.

מופע המחווה השנתי לזכר מאיר אריאל ז"ל הוא הפקה מושקעת, שכבר הפכה למסורת, ובה מבצעים כמה מטובי האמנים בישראל משיריו הגדולים של היוצר, שהלך עולמו לפני 15 שנה. מההפקה נמסר שבעקבות השינוי במועד ייתכנו שינויים קטנים בשמות האמנים, ועל כך יעדכנו בהמשך.

מעל ל-20 אמנים צפויים להשתתף

רשימת המשתתפים כוללת נכון לעכשיו את את שלום חנוך, אסף אמדורסקי, אברהם טל, הדג נחש, דיוויד ברוזה, "השלושרות" - איה כורם, רז שמואלי ומיכל גבע, התקווה 6, יעל דקלבאום, דני רובס, דורי בן-זאב, קרן אן, שלמה בר, ארז לב ארי, שרון עזריה, מיקי שביב והאחים אודי ושחר אריאל, בניו של מאיר ז"ל. המנהל האמנותי הוא יהודה עדר והמנחה יואב קוטנר.

בני משפת אריאל ובראשם האלמנה תרצה, גייסו כאמור את התקציב למופע, 450 אלף ש"ח, באמצעות מכירת כרטיסים מוקדמת באתר "הדסטארט". הקמפיין הצליח ואף מעבר לכך - עד כה גויסו 474,700 ש"ח ונותר עוד יום. אולם בעקבות השינוי בתאריך המופע הקמפיין ממשיך, והמשפחה מזמינה את הציבור להמשיך ולתמוך באירוע. במקביל החליטו בהפקת המופע לתרום מאות כרטיסים לחיילים ואנשי כוחות הביטחון.