שירי מימון אירוטית
ביי ביי ניצנים. שירי מימון

אחרי שלל שמועות ומשא ומתן מייגע הגיעו הצדדים להסכמה: הזמרת שירי מימון מצטרפת רשמית לצוות שופטי גרסה הישראלית של תוכנית הריאליטי "אקס פקטור", שצפויה לעלות על מסך ערוץ 2 במהלך השנה. מימון תשב ליד שולחן השופטים לצידם של משה פרץ, רמי פורטיס ועברי לידר. מימון גם תעניק נוכחות נשית נוספת, לצדה של המנחה בר רפאלי, שתוביל את השידור.

בכך סוגרת שירי מימון מעגל בן עשור שנים, אחרי שבקיץ 2003 התמודדה בעונה הראשונה של "כוכב נולד", האמא של תוכניות הריאליטי מוזיקליות בישראל, וכזכור הגיעה עד הגמר, שם הפסידה לנינט טייב. כעת, אחרי עשר שנים עגולות, המתמודדת הופכת לשופטת בתוכנית דומה.

שירי מימון, נשואה אם לתינוק, נחשבת לאחת הכוכבות הגדולות שיצאו מ"כוכב נולד". ברזומה שלה שלושה אלבומי אולפן ("שירי מימון", 2005, "רגע לפני ש" 2008, ו"שלג בשרב" 2012), שרשרת להיטי פופ ומאות הופעות ברחבי הארץ.

בשלוש השנים האחרונות חוותה שירי מימון הצלחה גדולה במופע משותף עם שמעון בוסקילה, עם מעל ל- 300 הופעות, כולל באמפי קיסריה. המופע המשותף הוליד אלבום הופעה חיה, אשר זכה למעמד של "אלבום פלטינה".

בשנת 2005 ייצגה שירי מיימון את ישראל בתחרות האירוויזיון והגיעה למקום הרביעי עם השיר "השקט שנשאר", שנבחר לאחרונה במצעד מיוחד של mako לשיר הכי אהוב שייצג את ישראל באירוויזיון עד היום. ב-2008 ייצגה מימון את ישראל, לראשונה, בטקס פרסי ה- EMA של ערוץ MTV בליברפול עם השיר "חלק ממך".

מימון גם כיכבה במחזמר "הלהקה" בתיאטרון "הבימה", הנחתה את תכנית הטלוויזיה "אקזיט", שיחקה בדרמה היומית "ילדות רעות" והשתתפה בסרט הקולנוע "NO אקזיט".