רדפו (Redfoo) הזמר-דיג'יי-מפיק-ראפר מהצמד המגניב LMFAO, ינחת מחר בישראל ויופיע בהיכל נוקיה בתל אביב בעוד יומיים, יום שלישי, ה-2 באוקטובר, בהפקת אילן אלקיים ו"פלאג פרודקשנז".

אבל עוד לפני נחיתתו בארץ כבר העביר רדפו את רשימת הדרישות שלו מההפקה כאן בארץ. הרשימה כוללת מספר חבילות קונדומים ומסז'יסטית צמודה לאורך היום (לא שאנחנו רומזים שיש קשר בין השניים), מברשת ומשחת שיניים (הוא לא יכול להביא מהבית??), ומבחר פירות טרופיים, כולל אננס אורגני חתוך (פירות אורגניים אלה פירות שמרססים בלילה, כשאף אחד לא שם לב).

בתפריט: וודקה, רד בול, טקילה, שמפניה ובירות

אבל מה שבאמת מדהים אצל רדפו אלה כמויות האלכוהול שהוא ביקש. זה מתחיל בוודקה גרייס גוס (הוודקה של הערסים העשירים) ולצדן 24 פחיות רד בול (אלא מה), ממשיך בטקילה מסוג "פטרון silver" ושמפניה מזן "moet" (אם כבר אז כבר) ולקינוח 24 בקבוקי בירה ו-קורונה ו-24 בקבוקי בירה גולדסטאר (בירה מקומית זה הכי, אחי).

עם כאלה כמויות של אלכוהול אין ספק שרדפו עומד לתת הופעה מדליקה לגמרי. על הבמה הוא יבצע עם הרכב נגנים ולהקת רקדנים את הלהיטים של LMFAO כמו "Sexy and I Know It", שיר הנושא של האלבום השני Sorry For Party Rocking" וכמובן המנון המסיבות Party Rock Anthem.

בהודעת וידיאו מיוחדת למעריצים בארץ אמר רדפו: "כן, מותק! מה קורה, תל אביב?! ישראל! אני רדפו מ-LMFAO וב-2 באוקטובר אהיה בהיכל נוקיה, בייבי בייבי, ואני אעשה לכם מסיבת רוק!". עכשיו בטוח שיהיה כיף.