מעיין רודיך, בתם של הזמרת לאה לופטין והמוזיקאי אריק רודיך, היתה לפני שנתיים דוגמנית בת 22, ששרה כזמרת ליווי של שורטי ו-MC שירי. מעיין ניסתה אז את כוחה בשיר "מסיבה", שהפיקו לה סאבו וקותי. "מסיבה" הפך למיני-להיט רגאיי-פופ, שזכה לביקורות מחמיאות ועשרות אלפי צפיות באינטרנט, הושמע ברדיו והגיע גם לרחבות הריקודים.

שנתיים אחרי, חוזרת רודיך עם שם הבמה "מעיין" ועם השיר החדש "שדים ופיות", שאת מילותיו כתבה לפני שלוש שנים. את השיר הלחיו ועיבד שי נבון, שהפך את הטקסט של מעיין לבלדת פופ קצבית, קיצית וחביבה.

בהמשך הקיץ צפויה מעיין להוציא שיר דאנסי-פופ קצבי עם סגנון מעודכן ל-2009, אותו יפיק המוזיקאי נוי אלוש.

בראיון שנערך איתה לפני שנתיים אמרה מעיין על עצמה: "באלבום שלי יהיו גוונים שונים של פופ בלונדיני עם ציפורניים מטופחות וביצים שעירות. בתוך הלוק המאוד פופי ואסתטי שאני מייצגת והמוזיקה הקליטה, עומדת בחורה מאוד דעתנית שיש לה את ה'ביצים' לעמוד מול קהל, לחשוף את עצמה ולהגיד את מה שיש לה.

"כמו מדונה, למשל, שאני מאד אוהבת, שמשתמשת בפופ להביע דעה, לנקוט עמדה. לדוגמה, בשיר מסוים כתבתי על חבר טוב שלי שיצא מהארון ואני יוצאת בו נגד הומופוביה ותומכת בו וחושבת שהוא צריך ללכת עם הלב שלו. זו עמדה למשל שאני נוקטת. אני רוצה להיות מדונה הבאה".