שלומי שבן 1, מחווה לג'ון לנון (צילום: שי פרג)
בקרוב אצלכם בבית. שלומי שבן | צילום: שי פרג

היוצר המוערך שלומי שבן ייצא בקרוב לסדרת מופעים בבתים פרטיים, בחסות מותג הבירה "מכבי". ל-mako נודע כי אנשי "מכבי" היו במקביל במשא ומתן עם אורן ברזילי ("מופע הארנבות של ד"ר קספר"), שמקיים מזה חודשים מופעים מיוחדים בביתו הפרטי, בו הוא מספר את סיפור מחלתו וההתאוששות ממנה.

המופע של ברזילי נחשף לאחרונה וזכה לשבחי הביקורות. ברזילי גם הוציא שיר ראשון מתוך הפרויקט הביתי שלו ובקרוב צפוי גם אלבום וסיבוב הופעות ברחבי הארץ. כאמור, בין "מכבי" לבין ברזילי התנהל משא ומתן שלא עלה יפה. במקביל פנו אנשי "מכבי" לשבן, שנחשב למוכר יותר בקרב קהל רחב מברזילי.

שרוליק איינהורן, מפיק הפרויקט, שופך אור על הסיפור: "הכוונה שלנו היתה לצאת להופעות של אורן ברזילי במשך כחודש, ולאחר מכן לצאת בקמפיין בקנה מידה גדול יותר עם שלומי שבן, שהוא אמן מוכר וידוע יותר. חשוב לציין ששניהם אמנים משובחים ואיכותיים כל אחד בפני עצמו, ואנחנו כמובן מאחלים הצלחה לאורן ברזילי באלבומו החדש והמצויין, ואולי אף נעבוד יחד בעתיד".

גם איתי באומן ואסי זיגדון בתמונה

אורן ברזילי 3 (צילום: רן גולני)
היה שם קודם. אורן ברזילי | צילום: רן גולני

כמו כן, תחום ההופעות הביתיות אינו חדש לאמנים ישראלים. איתי באומן משיק בימים אלה את אלבומו "יום בחייו", שעם שיריו הופיע עד כה בעיקר בהוופעות ביתיות. המופע הביתי האחרון של באומן לפני היציאה החוצה יתקיים ב-29.7 ובמסגרתו יארח באומן את הקהל בביתו וישיר על חייו, בשילוב וידיאו ארט, קטעי משחק ועוד.

גם האמן אסי זיגדון מצטרף לטרנד החדש ויוצא לדרכים עם הגיטריסט מאור ויזל, לסיבוב הופעות בסלונים פרטיים. במהלך החודש הקרוב יופיעו זיגדון וויזל בבתיהם של חברים כל רחבי הארץ, ממושב רמות שבגולן ועד אילת. מדובר בחברים שהתנדבו לארח אותם ססלון, בגינה ועל הגג. סיבוב ההופעות שלהם יכלול כארבע הופעות בשבוע.

אורן ברזילי מאחל לשלומי שבן בהצלחה

תגובת ניבה נבון מנהלת יחסי הציבור של פרויקט שלומי שבן ו"בירה מכבי": "מחר נוציא הודעה מסודרת על פרויקט 'הום טור' של 'בירה מכבי' עם שלומי שבן".

גם רותי מרום, יחצניתו של שלומי שבן, אישרה את דבר קיום הפרויקט.

תגובת נידר עוז, יחצ"ניתו של אורן ברזילי: "שלומי שבן הוא בחירה מצוינת ואנחנו מאחלים לפרויקט בהצלחה".

>> ואורטל אופק מוציאה אלבום שהקליטה בביתה