כן, זה באמת קורה. שלושה חודשים אחרי הביקור הקצר עם המשפחה בארץ הקודש, קניה ווסט יחזור לישראל, והפעם הוא כאן בשביל הביזנס: הראפר יופיע בישראל ב-30 בספטמבר באצטדיון רמת גן. 

כבר בתחילת השבוע עלו שמועות על הבאתו של קניה ווסט לישראל בחודשים הקרובים, ואולם הפרטים המלאים מתבהרים היום: המופע ייערך בספטמבר הקרוב, בהפקת בל בידור ותערוכות (שמפיקים גם את הופעתה של מריה קארי בישראל). מחירי הכרטיסים למופע יעלו בין 199 ל-650 ש"ח במכירה מוקדמת שתפתח מחר ב-19:00 דרך משרד הכרטיסים קופת תל אביב.

בחודש אפריל האחרון קניה ווסט הגיע לביקור ראשון בישראל עם אשתו קים קרדשיאן אחרי ביקור מולדת בארמניה, כדי לבקר בכמה מקומות קדושים וכדי להטביל את הבת נורת'. עם הגעתו לארץ, כמה מאות מהמעריצים האדוקים של ווסט הגיעו עד ירושלים (שם המשפחה לנה), רק לשם הסיכוי הקטן שהראפר יפתיע בהופעה, כפי שעשה בארמניה ימים ספורים לפני כן. אולם הראפר (והאגו) הגדול בעולם לא נתן לנו להישאר מאוכזבים ליותר מדי זמן, ומפתיע אותנו היום עם תאריך ומקום רשמי להופעה מלאה ומסודרת. 

קניה ווסט הוציא בחודשים האחרונים כמה שירים מאלבום חדש, כשלצידו משתתף ומפיק לא אחר מפול מקרטני. לאלבום, ששמו יהיה כנראה "Swish", אין תאריך הוצאה רשמי אך אמור לצאת במהלך 2015, כך שהעולם מצפה לו במתח בכל רגע נתון. זה יהיה האלבום השביעי שהראפר והמפיק בן ה-38 יוציא. בינתיים נחשפו מתוכו הסינגלים "Only One" ו-"All Day", לצד שירים נוספים כמו "The Wolves" בו משתתפת סיה. בשנה החולפת ווסט שיתף פעולה גם עם ריהאנה בשיר "FourFive Seconds", מתוך אלבום חדש שלה שווסט אחראי להפקתו.

האלבום האחרון שווסט שחרר היה "Yeezus", שיצא ב-2013 וזכה לביקורות מהללות ושבחים מכל מגזין מוזיקה נחשב, כאשר רבים החשיבו אותו כאלבום הטוב ביותר לאותה שנה. "Yeezus" הוא רק האחרון בשרשרת האלבומים המוערכים והמהוללים שווסט הוציא, כמה מהם נחשבים לאלבומים החשובים ביותר שיצאו בעשור האחרון וביניהם "The College Dropout", "808's & Heartbreaks" ו-"My Beautiful Dark Twisted Fantasy". עוד לפני כן, קניה ווסט עבד עם כמה מהאמנים הגדולים ביותר בתעשייה כמפיק וככותב שירים עבור ג'יי זי, ביונסה, אלישיה קיז וג'נט ג'קסון. מעבר לעיסוקיו כמוזיקאי קניה ווסט מתעסק גם בשלל תחומים נוספים, בין השאר כמעצב אופנה וכמרצה. לפי מגזין Time הוא נחשב לאחד האנשים המשפיעים ביותר בעולם בשנת 2015.